21.3 C
Zator
poniedziałek, 27 czerwca 2022
- REKLAMA -

Kolizje drogowe w gminie Zator.

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

W czwartek (19.05.2022) tuż po godzinie 16:00 służby ratunkowe interweniowały w związku z kolizją drogową, do której doszło w Podolszu na ul. Zatorskiej.

Podczas czynności, policjanci ustalili, że 33– letni mieszaniec gminy Zator kierując samochodem marki Citroen stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał z jezdni do rowu, gdzie uderzył w betonowy mostek.
W rozmowie ze sprawcą kolizji policjanci ustalili, że przyczyną utraty panowania nad samochodem był fakt zaśnięcia za kierownicą.

Osiek

W sobotę (21.05.2022) o godzinie 9.30 w Osieku na ul. Włosieńskiej służby ratunkowe interweniowały w związku ze zderzeniem czołowym dwóch pojazdów. Ustalając okoliczności zdarzenia policjanci ustalili, że 43-letni obywatel Ukrainy kierując samochodem osobowym marki Mercedes stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzył się z samochodem dostawczym marki Lublin, którym kierował 49 – letni mieszkaniec gminy Brzeszcze.
W rozmowie ze sprawcą kolizji policjanci ustalili, że przyczyną utraty panowania nad samochodem był fakt, że mężczyzna zasnął za kierownicą.

Zator

W sobotę (21.05.2022) o godzinie 4:30 w Zatorze na ul. Wadowickiej doszło do kolizji drogowej podczas wyprzedzania. W trakcie czynności policjanci ustalili, że 33 – letni mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego kierując samochodem marki Opel bocznie zderzył się z samochodem marki Volvo, którym kierował mieszkaniec powiatu wadowickiego.

Policjanci na sprawców kolizji nałożyli mandaty i punkty karne.

- REKLAMA -
strony www dla noclegów

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
bezchmurnie
21.3 ° C
23.9 °
18 °
73 %
2.7kmh
0 %
pon.
30 °
wt.
29 °
śr.
31 °
czw.
31 °
pt.
30 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -