0.4 C
Zator
środa, 7 grudnia 2022
- REKLAMA -

Kolejny radiowóz dla oświęcimskiej policji

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

W czwartek 29 października 2015 w Komendzie Powiatowej Policji w Oświęcimiu odbyło się uroczyste przekazanie nowego radiowozu oznakowanego, który będzie wykorzystywany w codziennej służbie przez policjantów Wydziału Prewencji.

Zakup nowego radiowozu oznakowanego przeznaczonego dla policjantów z oświęcimskiej komendy Policji był możliwy dzięki zaangażowaniu władz Miasta Oświęcimia oraz władz Gminy Oświęcim w zapewnienie mieszkańcom poczucia bezpieczeństwa. Samochody zostały zakupione z budżetu Policji oraz środków samorządowych w ramach programu 50 na 50, a więc z budżetu Miasta oraz Gminy wyasygnowano połowę wartości nowego pojazdu, natomiast druga połowa pochodziła z budżetu Policji.

Podczas spotkania Prezydent Oświęcimia Janusz Chwierut oraz Wójt Gminy Oświęcim Albert Bartosz bardzo dobrze ocenili współpracę z oświęcimską Policją, dostrzegając zaangażowanie policjantów
w realizację działań mających wpływ na systematyczną poprawę bezpieczeństwa oraz niesienie pomocy mieszkańcom w trudnych sytuacjach życiowych.

Z kolei insp. Bogdan Syrek – Komendant Powiatowy Policji w Oświęcimiu w imieniu własnym oraz policjantów na ręce Prezydenta Miasta Oświęcim oraz Wójta Gminy Oświęcim złożył podziękowania dla Rady Miasta i Rady Gminy za dotychczasowe wsparcie realizacji przedsięwzięć wpływających na poprawę bezpieczeństwa, warunków przyjęcia interesantów oraz służby policjantów.

Nowy radiowóz to Kia Cee’d z silnikiem o pojemności 1,6 i mocy 130 KM, który posiada już nowoczesne ledowe oświetlenie i będzie wykorzystywany do służby patrolowo – interwencyjnej na terenie Miasta i Gminy Oświęcim, a także miejscowości znajdujących się w rejonie działania oświęcimskiej komendy Policji.

Małgorzata Jurecka KPP Oświęcim

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
słabe opady śniegu
0.4 ° C
2.3 °
-0.4 °
98 %
3.8kmh
100 %
wt.
1 °
śr.
3 °
czw.
4 °
pt.
2 °
sob.
0 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -