13.6 C
Zator
niedziela, 26 września 2021
- REKLAMA -

Kolejny radiowóz dla oświęcimskiej policji

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

W czwartek 29 października 2015 w Komendzie Powiatowej Policji w Oświęcimiu odbyło się uroczyste przekazanie nowego radiowozu oznakowanego, który będzie wykorzystywany w codziennej służbie przez policjantów Wydziału Prewencji.

Zakup nowego radiowozu oznakowanego przeznaczonego dla policjantów z oświęcimskiej komendy Policji był możliwy dzięki zaangażowaniu władz Miasta Oświęcimia oraz władz Gminy Oświęcim w zapewnienie mieszkańcom poczucia bezpieczeństwa. Samochody zostały zakupione z budżetu Policji oraz środków samorządowych w ramach programu 50 na 50, a więc z budżetu Miasta oraz Gminy wyasygnowano połowę wartości nowego pojazdu, natomiast druga połowa pochodziła z budżetu Policji.

Podczas spotkania Prezydent Oświęcimia Janusz Chwierut oraz Wójt Gminy Oświęcim Albert Bartosz bardzo dobrze ocenili współpracę z oświęcimską Policją, dostrzegając zaangażowanie policjantów
w realizację działań mających wpływ na systematyczną poprawę bezpieczeństwa oraz niesienie pomocy mieszkańcom w trudnych sytuacjach życiowych.

Z kolei insp. Bogdan Syrek – Komendant Powiatowy Policji w Oświęcimiu w imieniu własnym oraz policjantów na ręce Prezydenta Miasta Oświęcim oraz Wójta Gminy Oświęcim złożył podziękowania dla Rady Miasta i Rady Gminy za dotychczasowe wsparcie realizacji przedsięwzięć wpływających na poprawę bezpieczeństwa, warunków przyjęcia interesantów oraz służby policjantów.

Nowy radiowóz to Kia Cee’d z silnikiem o pojemności 1,6 i mocy 130 KM, który posiada już nowoczesne ledowe oświetlenie i będzie wykorzystywany do służby patrolowo – interwencyjnej na terenie Miasta i Gminy Oświęcim, a także miejscowości znajdujących się w rejonie działania oświęcimskiej komendy Policji.

Małgorzata Jurecka KPP Oświęcim

- REKLAMA -

strony www dla noclegów

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
bezchmurnie
13.6 ° C
15.9 °
10.1 °
87 %
1kmh
0 %
niedz.
22 °
pon.
20 °
wtorek
16 °
śr.
15 °
czw
13 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -