13.6 C
Zator
niedziela, 26 września 2021
- REKLAMA -

Kolejne zatrzymania pijanych kierowców i rowerzystów.

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Policjanci zatrzymują pijanych kierowców i rowerzystów.

W niedzielę (05.09.2021) patrol ruchu drogowego w Łazach na ulicy Lanckorona wyeliminował z ruchu drogowego motorowerzystę, który popełnił dwa przestępstwa drogowe. Okazało się, że 38 – letni mieszkaniec gminy Polanka Wielka wsiadł na skuter mając w organizmie promil alkoholu, a ponadto miał cofnięte uprawnienia do kierowania.

Natomiast tego samego dnia wieczorem policjanci z drogówki patrolowali rejon gminy Osiek. Tuż po 19.00 jadąc ulicą Główną zauważyli jadącego powoli środkiem drogi opla. W związku z powyższym natychmiast dali kierującemu sygnał do zatrzymania się. Zgodnie z przypuszczeniami policjantów, przyczyną problemu z utrzymaniem prawostronnego toru jazdy, był alkohol. Badanie wykazało stanu trzeźwości 50 – letniego mieszkańca Osieka wykazało 2,1 promila alkoholu.

Policjanci apelują o rozsądek oraz trzeźwość na drodze. Zapewniają  również, że  uczestnicy ruchu drogowego, którzy stwarzają poważne zagrożenie, poniosą konsekwencje lekceważenia prawa oraz bezpieczeństwa swojego i innych uczestników ruchu drogowego.

- REKLAMA -

strony www dla noclegów

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
bezchmurnie
13.6 ° C
15.9 °
10.1 °
87 %
1kmh
0 %
niedz.
22 °
pon.
20 °
wtorek
16 °
śr.
15 °
czw
13 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -