- Reklama - strony internetowe dla noclegów

W Kętach oficjalnie zakończył się sezon startów w kolarstwie przełajowym. Tam też ostatnie pożegnanie ze swoimi rowerami przełajowymi mieli kolarze UKS SOKÓŁ Zator.

W zawodach nie wystartowała Gabriela Wojtyła, która tydzień wcześniej wywalczyła tytuł Mistrzyni Małopolski. Na starcie w Kętach nie zabrakło jednak aktualnej Mistrzyni Polski Rity Malinkiewicz, która w koszulce z orłem na piersi zwyciężyła w kategorii elity kobiet, wyprzedzając swoją klubową koleżankę, Dagmarę Drabik. Tylko 2 sekundy zabrakło do zwycięstwa Michałowi Śliwińskiemu. Michał popełnił błąd na pierwszej rundzie i systematycznie odrabiał straty – niestety zabrakło dystansu, aby wyjść na prowadzenie. Znakomicie spisał się Marcin Sermak. Jadąc jako pierwszoroczny młodzik., dotarł na metę tuż za Michałem Śliwińskim, zajmując wysoką trzecią lokatę. W kategorii żaków, na czwartej pozycji kończy swój wyścig Maks Wiśniowski. Również i on, w trakcie trwania wyścigu przebijał się z odległej pozycji , na lokatę tuż za podium.

Obecnie nasi kolarze ciężko pracują przed nadchodzącym sezonem startów w swej koronnej dyscyplinie, jaką jest kolarstwo Górskie.

fot. sportzator.com

Sebastian Żabiński

- Reklama - apartament zator Kotły Płonka Osiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here