7.5 C
Zator
niedziela, 25 października 2020
- REKLAMA -

#ZATOR Kolejny sukces młodzieży Zatorzanki

Musisz przeczytać

#ZATOR Poważny wypadek. Lądował śmigłowiec

18 października 2020 po godzinie 20.00 służby ratunkowe interweniowały w związku z wypadkiem drogowym do którego doszło w Zatorze na ulicy Grabskiego. Jak wstępnie ustalili...

#ZATOR Odbądź kwarantannę w Scandinavia Resort&Marine

Odbądź kwarantannę w komfortowych warunkach. Z powodu panującej pandemii koronawirusa wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności i oddajemy nasz obiekt noclegowy na potrzeby kwarantanny. W komfortowych...

Energylandia Rally Team – debiut w Rajdzie Dakar GALERIA – VIDEO

Rajd Dakar – największe rajdowe wyzwanie na świecie, marzenie każdego kierowcy i pilota – już w styczniu 2021 roku z udziałem Energylandia Rally Team! Zespół...

#ZATOR Dolina Karpia. Nabór wniosków 12/2020

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Dolina Karpia działająca na terenie gmin: Brzeźnica, Osiek, Polanka Wielka, Przeciszów, Spytkowice, Tomice, Zator informuje o możliwości składania wniosków o...
- REKLAMA -

Trampkarze LKS „Zatorzanki” Zator po raz kolejny uczestniczyli w turnieju zorganizowanym przez wojewódzkie zrzeszenie LZS –„Piłkarska Kadra Czeka”. W dniu 10 czerwca 2020 roku udali się na turniej wojewódzki do Krakowa – Swoszowic aby walczyć o awans do turnieju ogólnopolskiego. W powyższym turnieju występowały najlepsze zespoły reprezentujące rejony Małopolski.

W pierwszym meczu Zatorzanie pokazali świetną formę. Na ciężkim terenie pokonali  gospodarzy turnieju tj: Krakus Swoszowice aż 9:0 i mogłoby się wydawać, że wynik „hokejowy” to sytuacji było jeszcze co nie miara. Nasi zawodnicy bacznie obserwowali swoich rywali, gdyż w drugim spotkaniu Radziszowianka Radziszów podejmowała Krakusa.  Całe spotkanie zakończyło się zwycięstwem Radziszowa 1:0 i Zatorzanie wiedzieli, że wystarczy „tylko” zremisować z Radziszowianką. Do meczu przystąpili bardzo skoncentrowani, co przyniosło skutek prawie przez całe spotkanie. Do końca spotkania prowadzili 2:0 i radość awansu była coraz bliżej. Przeciwnicy zdołali jednak strzelić kontaktowego gola i w naszym zespole wkradła się nerwowość. Jednak trener Marcin Folga potrafił zapanować nad całymi emocjami drużyny i dzięki jego podpowiedzią Zatorzanka Zator zwyciężyła jakże ważny mecz 2:1.

Dwa zwycięstwa zapewniły piłkarzom Zatorzanki Mistrzostwo Finału Małopolskiego „Piłkarska Kadra Czeka” i wyjazd na ogólnopolskie finały, które odbędą się w dniach 20-23 lipca 2020 roku na obiektach sportowych w Zamościu.

Przewodniczący wojewódzkiego zrzeszenia LZS podziękował wszystkim uczestnikom, zaznaczając, że zwycięzca, a więc „Zatorzanka” Zator będzie reprezentować Małopolskę na turnieju Ogólnopolskim. Zawodnicy naszej drużyny rozegrali świetny turniej i pokazali, że szkolenie dzieci i młodzieży w klubie idzie w dobrym kierunku i co bardzo cieszy przynosi liczne sukcesy. Start w zawodach Ogólnopolskich, gdzie będą wszyscy reprezentanci województw jest świetną promocja naszego klubu i miasta Zator. Liczymy, że wyjazd ten będzie wspierany finansowo przez Urząd naszego miasta i pozwoli chłopakom spełniać ich sportowe pasje i marzenia.

Na zakończenie turnieju zawodnicy otrzymali Puchar i nagrody w postaci kompletu stroi piłkarskich, a decyzją wszystkich trenerów najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany zawodnik „Zatorzanki” Tosi Buassa, natomiast statuetkę najskuteczniejszego zawodnika z 5 trafieniami odebrał Michał Rąpel.

Skład drużyny trampkarzy LKS Zatorzanka: Tori Buassa, Karol Biel, Krzysztof Gałuszka, Kamil Maślona, Jakub Monica, Michał Rąpel, Tomasz Sochacki, Zbigniew Stawowiak, Jakub Szarek, Jakub Toporek, Seweryn Zając, Mikołaj Żmuda, Szymon Dziuba, Arkadiusz Kowalcze, Karol Kwiatkowski.

Info: UM Zator

- REKLAMA -
strony www dla noclegów

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
mgła
7.5 ° C
8.3 °
7 °
100 %
1.5kmh
90 %
nie
15 °
pon
18 °
wt
19 °
śr
15 °
czw
12 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -