- Reklama - strony internetowe dla noclegów

Za oknem piękna pogoda, idealny czas aby zadbać o swój dach, niemal wszystkie rodzaj pokryć dachowych wymagają okresowego odnowienia powierzchni. Malowanie oraz konserwacja dachów zapobiega niszczeniu powierzchni dachu, ogranicza korozję, osadzanie się mchów i glonów a także uodparnia malowany dach na działanie promieniowania UV.

I tu z pomocą przychodzi firma Dachmal

Ponieważ jeśli szukasz solidnej firmy z długoletnim doświadczeniem, która odnowi twój dach świetnym wyborem będzie właśnie ta wadowicka firma

Dachmal działa już od 22 lat na terenie całej Małopolski i Śląska. To co wyróżnię te firmę od dzisiątek podobnych jest stosowana technika malowania. Otóż aby osiągnąć najlepszy efekt i spełnić tym samym oczekiwania klientów firma Dachmal najczęściej maluje dach ręcznie. W ten sposób warstwa farby jest nałożona najdokładniej.

Firma ta od lat cieszy się zaufaniem osób prywatnych oraz wielu firm, samorządów i instytucji kościelnych. Mnóstwo poważnych przedsięwzięć, które dla nich wykonali zaowocowało pozytywnymi referencjami. Dachmal jest znany i doceniany!

Co Dachmal może zaoferować

  • malowanie dachu z blachy (zwykłej, trapezowej, falistej) ręcznie lub przy bardzo dużych powierzchniach agregatem,
  • malowanie dachów domów jednorodzinnych,
  • malowanie dachów dużych budynków,
  • malowanie wysokich i stromych dachów kościołów,
  • malowanie hal fabrycznych,
  • malowanie elewacji oraz fasad budynków,
  • czyszczenie i konserwacja dachu, usługi blacharskie,
  • dachowe doradztwo,
  • darmowa wycenę.

Dachmal nie boi się żadnych wyzwań dlatego nie ważne czy jest to dach domu jednorodzinnego czy kościoła, poradzą sobie tak samo dobrze!

Ze względu na to, iż prace renowacyjne wykonywane są na wysokości, Dachmal w swej pracy wykorzystuje techniki alpinistyczne. Dla zleceniodawcy oznacza to brak kłopotliwych rusztowań co bardzo przyśpiesza pracę.

Warto zaznaczyć że przed każdym malowaniem pracownicy firmy dokładnie czyszczą całą powierzchnie dachu, używają do tego spalinowej myjki ciśnieniowej, która daje radzi sobie ze wszelkimi zanieczyszczeniami. Do malowania dachów Dachmal korzysta tylko z trwałych i sprawdzonych przez lata farb Lowicyn z Polifarbu Łódź.

Pracownicy podczas zlecenia zachowują pełen profesjonalizm a po każdej skończonej pracy zostawiają porządek, są wyszkoleni w pracach wysokościowych i posiadają certyfikaty odbytych szkoleń w zakresie posługiwania się farbami Lowicyn co dodatkowo uwiarygadnia ich kompetencje.

Dachmal wykonał wiele zleceń w między innymi takich miastach jak Zator, Kalwaria Zebrzydowska, Kraków, Wadowice, Sucha Beskidzka, Myślenice,Skawina jak i również w wielu pomniejszych miejscowościach. W przypadku malowania dachu powyżej 500m2 można zamówić usługę firmy na terenie całej Polski!

Zadzwoń i poproś o darmową wycenę!

Każdemu klientowi Dachmal oferuje darmową wycenę usługi, cała kwota jest ustalana przed rozpoczęciem zlecenia dlatego nie musicie się obawiać ukrytych kosztów. Odległość i koszty dojazdu nie mają wpływu na koszt usługi! Po wykonanej pracy klient otrzymuje pisemną 2 letnią gwarancję!

Czysty i zadbany dach nie tylko świetnie się prezentuje, ale zapewnia pełną ochronę budynkowi na długie lata.

Po więcej informacji wystarczy zadzwonić pod numer 604 260 986 lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie firmowej https://dachmal.pl

- Reklama - apartament zator Kotły Płonka Osiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here