0 C
Zator
piątek, 27 listopada 2020
- REKLAMA -

#ZATOR Złota Polska Jesień w otoczeniu Roller Coasterów! ENERGYLANDIA zaprasza!

Musisz przeczytać

#ZATOR Bomba w Banku Spółdzielczym??

Aktualizacja: Fałszywy alarm. Strażacy sprawdzają, czy istnieje realne zagrożenie w związku z informacją jaka dotarła do placówki Banku Spółdzielczego w Zatorze. Mimo, że wygląda to na...

#ZATOR Nasze miasto w TVP 3. Warto obejrzeć.

Uprzejmie informujemy, że w najbliższy czwartek tj. 26.11.2020 r. ok. godz. 19.30 na antenie TVP3 Kraków odbędzie się emisja felietonu z Zatora w ramach...

#PRZECISZÓW Poważny wypadek na DK 44. Droga zablokowana

Aktualizacja Przywrócony ruch na trasie Przeciszów - Zator. Dziś tuż przed godziną 6.00 na granicy Przeciszowa i Zatora (DK 44), doszło do wypadku drogowego. Na miejscu...

#PODOLSZE Budowa obwodnicy z lotu ptaka.

Zobaczcie z lotu ptaka, aktualny stan prac przy budowie obwodnicy Podolsza. 
- REKLAMA -

Złota Polska Jesień w otoczeniu Roller Coasterów! Zobacz nowe oblicze największego Parku Rozrywki w Polsce. 

Od poniedziałku 23 września Park Rozrywki Energylandia odsłania swoją jesienną stylizację w ramach trwającego 3 tygodnie czasu „Polskiej Złotej Jesieni”.
O urokach polskiej jesieni nie trzeba nikogo przekonywać. Mieniące się w szybko
zachodzącym słońcu liście drzew i krzewów nadają tej porze roku wyjątkowy klimat. Co jeśli przeniesiemy go w otoczenie Roller Coasterów, zjeżdżalni, karuzel i kolejek widokowych? „Złotą Polska Jesień” w Energylandii tworzą dodatkowe 70 ton dyń, 7 tysięcy kwiatów, a także setki innych scenografii. Kreacja zaskakuje od samego wejścia do Parku, poprzez wszystkie alejki, aż do Smoczego Grodu, który znajduje się na końcu Energylandii. Menu w restauracjach zostało skomponowane specjalnie na tę okazję przez najlepszych szefów kuchni, dlatego można być pewnym, że karty dań z całą pewnością zaskoczą nowymi,  pozycjami. A zatem dajcie się
ponieść fantazji i pozwólcie sobie na odrobinę szaleństwa, wiatr we włosach i jazdę na ulubionych atrakcjach. Zapraszamy wszystkich Gości Energylandii na zabawę między 23 września, a 13 października.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2131562930199926/

W tym miejscu warto dodać, że Park Rozrywki otwarty jest codziennie od 10.00 do 18.00, aż do 29 września, a potem do 27 października – od środy do niedzieli.
Planowane wydarzenie jest w cenie biletu wstępu do Energylandii, który daje możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji.

Cennik biletów wstępu do Parku Rozrywki Energylandia dostępny jest na naszej stronie internetowej: www.energylandia.pl/cennik/cennik-indywidualny/. Szczegóły planowanych wydarzeń odnaleźć można na www.energylandia.pl oraz na facebookowym profilu: www.facebook.com/EnergyLandia w zakładce Wydarzenia.
w ostatnich dwóch tygodniach funkcjonowania Parku na gości czeka Halloween Time.
Kalendarze dostępny jest tutaj: https://energylandia.pl/zaplanuj-pobyt/kalendarz/ .

Zobacz też nowe kursy pociągów na trasie z Krakowa i Katowic!

Jak wiadomo od czerwca kursują specjalne pociągi POLREGIO z Krakowa i Katowic do Zatora. Z uwagi na nowe godziny funkcjonowania Energylandii (od 10.00 do 18.00) nastąpiła zmiana w rozkładach jazdy. Aktualnie pociągi z Krakowa odjeżdżają o 8:30 i przyjeżdżają do Zatora o 9:35, znów pociągi z Katowic odjeżdżają o 7:53 i przyjeżdżają do Zatora o 9:15. Kursy powrotne pociągów do Krakowa odbywają się o 18:22, a do Katowic o 18:30. Rozkład obowiązuje do 29 września. Dbając o komfort Gości przyjeżdżających do Energylandii pociągami, Park zapewnia dojazd ze stacji kolejowej w Zatorze specjalną ciuchcię, która podjeżdża pod samą bramę Parku Rozrywki. Funkcjonują także powrotne kursy ciuchci o 17:40 dla chętnych na pociąg do Krakowa oraz o 18:00 dla udających się na pociąg do Katowic.

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
zamglenie
0 ° C
0.6 °
-0.6 °
92 %
4.1kmh
75 %
pt
4 °
sob
4 °
nie
1 °
pon
1 °
wt
-3 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -Olejki z konopi CBD
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -