Poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta.

Zakres zadań:

  • obsługa bieżącego klienta,
  • tworzenie umów i ofert dla nowych projektów,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • obsługa portali internetowych.

 Wymagania:

  • komunikatywność,
  • umiejętność pisania i redagowania tekstu,
  • łatwość nawiązywania kontaktów.
  • obsługa  podstawowych programów biurowych i graficznych,
  • chęć rozwoju.

Mile widziane:

  • kandydat z powiatu oświęcimskiego,
  • prawo jazdy kat B.

 Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym i otwartym na niekonwencjonalne rozwiązania zespole,
  • przez pierwsze 6 miesięcy oferujemy Ci staż z PUP, a po jego ukończeniu pracę na etat,
  • przyjazną i nieformalną atmosferę pracy,
  • praca w nowym biurze w Zatorze.

 Dodatkowo od kandydatów będziemy wymagać:

  • sumienności i terminowości,
  • samodzielności w zakresie przydzielonych zadań,
  • umiejętności poszukiwania rozwiązań na zadane problemy,
  • zaangażowania w powierzone projekty.

Standardowe CV nie jest wymagane; możesz wysłać link do swojego profilu Goldenline lub LinkedIn.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres rekrutacja@proadax.pl

Specjalista ds. obsługi klienta