20.5 C
Zator
sobota, 18 maja 2024
- REKLAMA -

Zachowaj zdrowie i odporność z certyfikowanym miąższem aloesowym

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Działanie aloesu z Forever Living Products.

  • Działa odchudzająco. Aloes poprawia trawienie i przetwarzanie cukrów, z których jeśli jest ich nadmiar, tworzy się tkanka tłuszczowa. Jeśli w badaniu krwi mamy poziom cukru między 90 a 110 mg/dl to jesteśmy już pół cukrzykami.
  • Aloes wspomaga walkę z chorobami autoimmunologicznymi. Pomaga w regeneracji schorzeń układu trawiennego. Może pomóc po przebytej rekonwalescencji przebytym zapaleniu okrężnicy, wrzodach żołądka, czy zespole drażliwego jelita, dzięki polisacharydom, które działają łagodząco. Badania potwierdzają, że aloes wspiera replikację zdrowych komórek wyścielających układ trawienny tkanki nabłonkowej. Aloes rozpuszcza śluz znajdujący się w jelitach i ułatwia przyswajanie substancji odżywczych. Mannoza będąca składnikiem polisacharydów skutecznie zwalcza grzyby candida. Polisacharydy pochodzące z aloesu w organizmie zmieniając się na oligosacharydy, które chronią błonę śluzową osłaniającą układ trawienny i skutecznie walczą z następującymi bakteriami chorobotwórczymi:
  • Wspomaga gojenie po operacji ortopedycznej.
  • Zdolności adaptacyjne polegają na zwiększeniu ilości substancji biostymulujących po umieszczeniu aloesu w piwnicy bez światła i wody. Kilkadziesiąt lat temu okulista doktor, prof. Sobański, zatrzymał proces niszczenia wzroku poprzez aloes w zastrzykach (biostymina), wlewy dożylne z witaminą C i wapniem. Skład miąższu aloesowego jest typowy dla sukulentów. Liczne mukopolisacharydy(śluzowielocukry), fruktany, ligniny, saponiny, enzymy roślinne, aminokwasy, śladowe ilości witamin, substancji mineralnych i biostymulatorów. Woda zawarta w aloesie jest ustrukturyzowana w sposób, który sprzyja sprawnemu nawodnieniu tkanek z którymi się zetknie.

Ważne, że aloes został przebadany w wielu badaniach naukowych. Działa kiedy pijemy go regularnie.

Dostępne w Studio Bio-Reh ul. Garbarska 1, Oświęcim
lub zamówienie na rejestracja@bioreh.pl6

 

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
20.5 ° C
22.9 °
17.7 °
50 %
2.8kmh
97 %
sob.
19 °
niedz.
23 °
pon.
24 °
wt.
25 °
śr.
17 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -