Wszyscy fani markowego sprzętu AGD i RTV w miejscowości Zator obowiązkowo powinni zakreślić w swoich kalendarzach 3 grudnia 2015 r. Właśnie w tym dniu, o godzinie 9.00, odbędzie się tu bowiem wielkie otwarcie sklepu sieci MyCenter! Witryna z charakterystycznym logotypem w kształcie serca ozdobi salon przy ulicy Różanej 4. Dlaczego warto zjawić się już na samą inaugurację? To proste:
na klientów czekają atrakcyjne promocje, m.in. Telewizor Philips  40” Full HD, w najniższej cenie 1099 zł, pralka Bosch z wsadem 7 kg, w klasie A+++ to wydatek rzędu 799 zł i wiele innych sprzętów dostępnych na raty 0%.

Raty 0% wystarczy dowód osobisty!

MyCenter to nowe spojrzenie na AGD i RTV w Polsce – najdynamiczniej rozwijająca się sieć sklepów na rodzimym rynku, stawiająca na oryginalny, świeży w branży przekaz, jak również partnerskie podejście do Klienta. Ciepłe kolory oraz hasło „technologia z sercem” mają symbolizować przyjazną obsługę i poczucie bezpieczeństwa. Wszystko po to, by każdy odwiedzający jeden z salonów należących do sieci mógł poczuć się maksymalnie komfortowo.

Więcej informacji oraz szczegóły promocji można znaleźć na oficjalnej stronie marki: www.mycenter.pl

- Reklama - apartament zator Kotły Płonka Osiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj