Pewnego razu Św. Mikołaj, odbywając kolejną podróż po świecie, zawitał do Zatora – niewielkiego miasteczka w południowej Polsce. Jako doświadczony poszukiwacz, już z daleka wyczuł, iż to magiczne miejsce posiada moc sprawiania ludziom samych miłych niespodzianek. Zachwycony okolicą założył tu swoją siedzibę, czyli Park Św. Mikołaja w Krainie Bajek.

Park jest idealnym miejscem na spędzenie wolnego czasu w gronie rodziny. Najmłodszych z pewnością urzeknie bajkowa ścieżka, na której można zobaczyć kilkanaście domków bajkowych postaci, czy szopkę Bożonarodzeniową.

reklama255x180mmKierunek zwiedzania prowadzi wprost do Domu Św. Mikołaja. Można tam z Nim porozmawiać, usiąść Mu na kolanach i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Cały park jest oświetlony ponad trzema milionami kolorowych lampek tworzących niesamowitą iluminację po zachodzie słońca. Codziennie na terenie obiektu odbywa się parada bajkowych postaci: w tygodniu o godzinie 13:30, w weekendy o 16:00.

Na odwiedzających czeka mnóstwo dodatkowych atrakcji. Jedną z nich jest Kino 4D, w którym stajemy się żywymi uczestnikami świata prezentowanego w filmie. Zaawansowane technologie umożliwiają odczuwanie zapachów i warunków klimatycznych, takich jak opady śniegu czy podmuchy wiatru. Dodatkowo można skorzystać z całorocznego lodowiska i bezpłatnej wypożyczalni łyżew.

logo mikoLajPark Św. Mikołaja w Zatorze to miejsce szczególne, miejsce, które warto wybrać na spędzenie czasu z rodziną lub na wycieczkę szkolną. Często w czasie przedświątecznej gorączki zapominamy o tym, co w tych świętach jest najważniejszego, o tym że dają nam one możliwość spotkania się ze sobą. Zdecydowanie ważniejszym od telewizji, czy zakupów walorem tych świąt jest możliwość przebywania z wyjątkowymi ludźmi, możliwość wzajemnej nauki i zrozumienia. Spotkajmy się więc w Parku Świętego Mikołaja.

Dodatkowe informacje, godziny otwarcia oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej: http://www.parkmikolaja.pl.

Kup bilet online.

- Reklama - apartament zator Kotły Płonka Osiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj