Spotkałeś się z problemem natury prawnej i nie wiesz jak go rozwiązać? Skontaktuj się z kancelarią prawną DE WENDE w Zatorze, której właścicielem jest mgr Mariusz Ciężarek. Porady prawne udzielane są szybko i zgodnie z aktualnym stanem prawnym.

Kancelaria DE WENDE specjalizuje się w takich dziedzinach jak:

  • spadki i dziedziczenie
  • prawo pracy
  • nieruchomości
  • ZUS
  • porady prawne dla pracujących w Niemczech
  • ubezpieczenia

Dzięki nam otrzymasz odpowiedzi na wszelkie pytania związane z dziedziczeniem, spadkiem oraz testamentem. Udzielamy porad .jak skutecznie sporządzić testament Co to jest dziedziczenie ustawowe i testamentowe? Jak nabyć spadek? Komu przysługuje zachowek? Kiedy przedawniają się długi spadkowe?

Pracujesz, ale nie jesteś pewien swoich praw oraz obowiązków wynikających z kodeksu pracy? Wytłumaczymy Ci na czym polega każda z umów o pracę oraz zasady wypowiedzenia umowy o pracę. Dowiesz się co to mobbing i jakie są kary oraz odszkodowania z nim związane. Pomożemy również w złożeniu pozwu do sądu pracy.

A może potrzebujesz porady prawnej przy kupnie nieruchomości, jej sprzedaży lub wynajmie wynajmem ? Kancelaria DE WENDE powie Ci na co zwrócić uwagę przy nabyciu działki czy lokalu, zaznajomi Cię z prawem budowlanym, sporządzi wniosek o zasiedzenie nieruchomości, pomoże w uzyskaniu odrębna własność w lokalu spółdzielczym.

Kancelaria DE WENDE pomoże Ci w sprawach związanych z ZUSem. Poinstruuje Cię jak dostać rentę, jakie są warunki prawa do renty, kiedy przysługuje renta chorobowa, inwalidzka i rodzinna. Dowiesz się jak uzyskać wcześniejszą emeryturę, dla kogo są emerytury pomostowe oraz jak uzyskać świadczenie przedemerytalne.

Wjechałeś do pracy w Niemczech i nie wiesz jak powinna wyglądać Twoja umowa o pracę lub dowolna inna umowa ? Udzielamy porad prawnych dla osób pracujących w Niemczech. Sporządzamy umowy prawne w języku niemieckim. Omówimy dla Ciebie kwestie ubezpieczeń emerytalnych w Niemczech, praw pracownika i obowiązków pracodawcy.

Gwarantujemy pomoc prawną w dziedzinie ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych – dochodzenie odszkodowania za wypadki, korespondencja z firmami ubezpieczeniowymi, wzory pism i umów, odszkodowania, ubezpieczenia osobowe i majątkowe, wypadki za granicą.

Kancelaria DE WENDE to skuteczna pomoc prawna oraz porady prawne wynikające z wieloletniego doświadczenia i dogłębnej znajomości prawa.

Infolinia prawna: +48 693 99 47 23

Adres: DE-WENDE – Kancelaria Prawna

mgr Mariusz Ciężarek
ul. Wadowicka 28
32 – 640 Zator

E-mail: kontakt@de-wende.pl

- Reklama - apartament zator Kotły Płonka Osiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj