MARCELINA 41 kg mniej

Wiek: 32 lata

Wzrost : 164 cm

Waga przed dietą: 95 kg

Waga po diecie: 54

Czas trawnia diety: 13 miesięcy

Poprzedni rozmiar: 48/50

Obency rozmiar: 34/36

DETERMINACJA , UPIÓR I SILNA MOTYWACJA

Właśnie wtedy, kiedy życie Marceliny rozpadało się jak domek z kart, znalazła w sobie dość siły, by zawalczyć o siebie. Nie była jednak sama, we wszystkim wspierała ją mama. To właśnie ona zapisala ją na pierwszą wizytę w wadowickim Naturhouse i towarzyszyła jej nie tylko w trakcie pierwszego spotkania z dietetykiem, ale podczas całej, trwającej ponad rok kuracji.

Na pierwszej wizycie opowiedziała o swoich problemach, które przyczyniły sie do wzrostu wagi oraz o tym, że marzy tylko o odzyskaniu pięknej, szczupłej sylwetki i pewności siebie. Posiłki spożywała nieregularnie, potrafiła przez cały dzień nic nie jeść, za to kolacje były tłuste
i obfite, a do tego pojawiające się problemy zajadała słodyczami, które na dobre zadomowiły się w codziennej diecie.- opowiada Ewelina Magiera-Fryc, dietetyk z Natruhouse w Wadowicach.

Od samego początku Marcelina stosowała się do wszystkich zaleceń dietetycznych. Była bardzo zdyscyplinowana. Miło było patrzeć, jak klientka z każdą wizytą stawała sie coraz bardziej pewna swoich możliwości oraz zadowolona ze zmian w jej ciele.

W ciagu jednego dnia zrezygnowała z dawnych przyzwyczajeń. W pierwszej kolejnoścci odstawiła słodycze, tłuste mięsa, gazowane napoje. „Dawniej jadłam nie regularnie, dlatego zaczynając diete, przez kilka dni z zegarkiem w ręku musiałam pilonować godzin posiłków. Na szczęście organizm szybko się wyregulował i teraz o stałych porach robię się głodna” – wyjaśnia Marelina.

ODZYSKAŁAM WIARĘ W SIEBIE

Nasza bohaterka schudła 41 kilogramów, oprócz szczupłej sylwetki zyskała wiekszą pewność siebie. Dziś inaczej postrzega siebie. Jest pogodna , dużo się uśmiecha, wszystkich wokół zaraża radością. Na stałe zmieniła nawyki żywieniowe. Wszystko to procentuje wspaniałym samopoczuciem – mówi dietetyk.

Dzięki diecie, wspaniale się czuje, ale róznież całkowicie musiała zmienić garderobę. Cieszy się, że wszystko na nią pasuje. W końcu może ubierać to , co jej się podoba, a nie tylko to , w co się mieści. Niezwykła metamorfoza nie uszła również uwadze znajomych. Ci dawno nie widziani nie mogli uwierzyć, że to ona. – dodaje Marcelina.

NH_0011

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatniej konsultacji dietetycznej:

tel kom. 698-781-991 /33 444 67 54

CENTRUM DIETETYCZNE NATURHOUSE

ul. AL.M.B. Fatimskiej 33

34-100 Wadowice

tel. 698-781-991 / 33 444 67 54

wadowice@naturhouse-polska.com
www.facebook.com/wadowickinaturhouse/

Godziny pracy:

poniedziałek 6:00 – 21:00

wtorek 6:00 -21:00

środa 6:00 – 20:00

czwartek 6:00 -21:00

piątek 6:00 – 21:00

sobota 08:00 -13:00

Nasi dietetycy:

mgr inż.Ewelina Magiera-Fryc

mgr inż. Aleksandra Zając

- Reklama - strony internetowe oświęcim apartament zator Kotły Płonka Osiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here