19.3 C
Zator
piątek, 24 marca 2023
- REKLAMA -

Po pierwsze bezpieczeństwo – obsługa informatyczna firm i instytucji

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Ostatnie lata pokazały, że procesy cyfryzacji dynamicznie przyspieszyły, a ataki hakerskie na firmy, administrację publiczną czy organizacje pozarządowe nasiliły się. Hakerzy nie robią wyjątków, stąd ataków doznają najbardziej wrażliwe podmioty takie jak szpitale i placówki medyczne czy też podmioty zapewniające działanie infrastruktury krytycznej. Wycieki wrażliwych danych, phishing, szpiegostwo gospodarcze, a nawet zuchwałe włamania stały się codziennością. Co ciekawe, Twoja organizacja może być następna…

Dlaczego tak się dzieje?

Wiele podmiotów wciąż nie ma świadomości występującego zagrożenia, co może okazać się bardzo kosztowne, ponieważ dane osobowe i informacje na temat organizacji czy przedsiębiorstwa to wyjątkowo cenny i chodliwy towar. Nie tylko wśród przestępców, ale i… konkurencji. Utrata danych na skutek kradzieży czy działania szkodliwego oprogramowania takiego jak ransomware mogą przysporzyć wielu problemów – finansowych (przymusowy przestój firmy czy kara administracyjna za naruszenie danych osobowych), wizerunkowych (utrata zaufania kontrahentów), a nawet osobistych. W związku z tym, warto zawczasu zadbać o wyższy poziom bezpieczeństwa swojej firmy, szkoły, urzędu czy organizacji pozarządowej.

Jak to zrobić?

Dzisiaj zamiast zadawać sobie pytanie, czy moja firma zostanie zaatakowana przez hakera, należy zmienić na kiedy to się stanie? To lepsze podejście, bo pozwala zadać kolejne pytanie – jak się do tego dobrze przygotować?

Świadomym i odpowiedzialnym działaniem będzie zlecenie kompleksowej obsługi w zakresie bezpieczeństwa informacji firmie specjalizującej się w tej dziedzinie. Przykład? Eksperci SaveSoft z Wadowic, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zabezpieczaniu różnego rodzaju podmiotów. Realizując bieżące obsługi informatyczne firm i instytucji, za priorytet stawiane jest bezpieczeństwo danych klienta. Dlatego w chwili incydentu zapewniają podstawową rzecz – działającą kopię bezpieczeństwa  realizowaną wg najwyższych standardów. Do tego wdrażają zalecenia wynikające z aktualnych przepisów prawa (RODO i in.) i norm branżowych (ISO 27001 – „Technika informatyczna. Techniki bezpieczeństwa. Systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji. Wymagania”).

Oferta SaveSoft obejmuje:

  • cyberbezpieczeństwo;
  • kompleksową obsługę informatyczną firm i instytucji;
  • szkolenia informatyczne, szkolenia z zakresu RODO czy cyberbezpieczeństwa.
  • ochronę danych osobowych (w tym pełnienie funkcji Inspektora Ochrony Danych);
  • profesjonalne audyty informatyczne czy firmowych dokumentacji bezpieczeństwa informacji;
  • projektowanie i instalacje systemów alarmowych, systemów monitoringu wizyjnego oraz kontroli dostępu;
  • opracowywanie wszelkiego rodzaju procedur bezpieczeństwa, planów ciągłości działania i innych dokumentów wymaganych przepisami w danej branży, np. procedury dotyczące pracy w chmurze obliczeniowej wg wytycznych KNF dla podmiotów nadzorowanych (agencje ubezpieczeniowe).

Liczy się bezpieczeństwo Twojej organizacji

Zespół SaveSoft dopasuje się do Twoich potrzeb, zapewniając aż 5 kanałów zdalnego zgłaszania problemu. Zaś niezbędną pomoc najszybciej uzyskasz on-line przy użyciu szyfrowanego połączenia, lub technik przyjedzie do Twojej firmy. Dzięki temu, zawsze możesz liczyć na fachowe wsparcie informatyków, audytorów, w tym audytorów wiodących normy ISO 27001 oraz instalatorów systemów zabezpieczeń. W efekcie zaoszczędzisz czas, pieniądze i nerwy. Współpracując z SaveSoft, zyskasz partnera, który przeprowadzi Twoją firmę przez żmudny proces tworzenia wymaganych dokumentacji, zrealizuje wdrożenie przewidzianych procedurami rozwiązań, a także wesprze Cię w utrzymaniu ciągłości działania infrastruktury informatycznej.

Pod dobrą opieką

Zapraszamy do kontaktu, podczas którego poznamy Twoje potrzeby, wskażemy możliwe rozwiązania oraz zaproponujemy optymalny pakiet usług dedykowany Twojej organizacji.

Firma Informatyczna SaveSoft Łukasz Polak
Wadowice, ul. Barska 3
biuro@savesoft.com.pl
+48 792 432 432

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
19.3 ° C
22.5 °
17.4 °
44 %
4.5kmh
100 %
pt.
19 °
sob.
13 °
niedz.
12 °
pon.
8 °
wt.
4 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -