Do licznych atrakcji jakie oferuje Parki Rozrywki Zatorland dołączyło jedyne w Polsce i Europie kino 360 3D. Obraz otacza widzów ze wszystkich stron i sprawia wrażenie jakby znajdowali się w centrum rozgrywającej się akcji. Jest to kino efektów, gra kolorów i dźwięku w trójwymiarze.

W ramach seansu można obejrzeć „Bee Musical, czyli pszczółki rozrabiają“. Projekcji filmu we wszystkich kierunkach towarzyszą dodatkowe atrakcje, które oddziałując na zmysły widzów potęgują wrażenie uczestniczenia w oglądanym obrazie. Widz może poczuć wiatr, zapach miodu i kwiatów, zobaczyć śnieg, dym, bąbelki i lasery.
Nową atrakcję upodobały sobie szczególnie dzieci. Barwna historia szalonych pszczółek wzbogacona o dodatkowe efekty angażuje je do aktywnego oglądania.

Bilet wstępu kosztuje 10zł od osoby.

Więcej informacji można przeczytać na stronie www.zatorland.pl

Zatorland w 2012 roku znalazł się w rankingu 5 najlepszych parków rozrywki w Europie. Magazyn Viva porównał go do Disneylandu pod Paryżem, Legolandu w Danii, Eftelingu w Holandii oraz Tibidabo w Hiszpanii.

Planując wakacyjny wyjazd warto odwiedzić ten położony w Małopolsce park rozrywki, ponieważ wśród jego licznych atrakcji możemy odnaleźć największy w Polsce Park Ruchomych Dinozaurów DINOZATORLAND, Muzeum Szkieletów i Skamieniałości, Park Mitologii, Park Owadów, Park Bajek i Wodnych Stworzeń, a także lunapark, a w nim: autodrom, kolejki, karuzele, plac zabaw, gry i wiele innych atrakcji. Wszystko zlokalizowane na powierzchni 14 hektarach z bogatym kompleksem gastronomicznym.

 

- Reklama - apartament zator Kotły Płonka Osiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj