Niepubliczne Przedszkole Tęcza z oddziałem integracyjnym to nowa placówka która rozpocznie swoją działalność w Zatorze przy ulicy Jana Pawła II. Przyjmowane są maluchy w wieku od 2 do 6 lat.

Niepubliczne Przedszkole Tęcza z oddziałem integracyjnym ogłosiło właśnie nabór dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Przedszkole rozpocznie swoją działalność od 1 września 2017 roku w nowopowstałym bloku przy ulicy Jana Pawła II.

Profesjonalna kadra pedagogiczna, przyjazna atmosfera, bezpieczne i nowoczesne wyposażenie, bogata oferta zajęć dodatkowych : język angielski, gimnastyka korekcyjna, karate, rytmika, ceramika – to wszystko sprawia, że będzie to idealne miejsce do zabawy i optymalnego rozwoju dzieci.

Ponadto przedszkolakom zapewniona zostanie stała opieka logopedy i pedagoga.

Naszym założeniem było stworzenie podopiecznym warunków do wszechstronnego rozwoju zarówno motorycznego jak i intelektualnego, w otoczeniu ludzi, których pasją jest praca z dziećmi. Mamy nadzieję, iż wszyscy z Państwa, którzy podejmą współpracę z naszym przedszkolem, każdego dnia będą utwierdzać się o słuszności swojej decyzji.

Pierwsze nasze przedszkole powstało siedem lat temu w Wadowicach. Wierzymy, że również w Zatorze dzieci i rodzice będą zadowoleni z naszych usług.

Bliższych informacji można uzyskać pod numerami telefonów :

  • 500 277 666
  • 692 069 095
- Reklama - strony internetowe oświęcim apartament zator

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here