17.9 C
Zator
poniedziałek, 8 sierpnia 2022
- REKLAMA -

Kamieniarstwo budowlane! Najlepsza oferta w regionie!

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

logo_marmaro_prestigeMarmaro Prestige Lech Wiktor, to prężnie rozwijająca się firma z branży kamieniarstwa budowlanego. Firma wykonuje schody wewnętrzne, które stanowią element dekoracyjny. Schody mogą być wykonane z granitu lub marmuru, w różnej kolorystyce, w zależności od upodobań klienta i wystroju wnętrza jego domu. Schody zewnętrzne polerowane z paskami antypoślizgowymi oraz z kamienia płomieniowanego, który sprawia że schody są anty poślizgowe w każdą pogodę. Nowoczesny design i trwałość na lata, to przewaga na schodami wykończonymi płytkami ceramicznymi, które pod pływem działania mrozu i innych warunków atmosferycznych odpadają, a kamień po mino upływu wielu lat jest taki sam.

Firma w swojej ofercie posiada także kominki. Dla ludzi młodych, ceniących sobie nowoczesność oferujemy obudowy kominkowe w kształcie kubistycznym, wkłady z boczną wizją. Natomiast dla osób ceniących sobie klasykę, firma poleca portale kominkowe wykonane z marmuru, trawertynu lub z nutą klasycznego wzornictwa, ręcznie rzeźbione w marmurze. W ofercie nie brakuje   klasycznego kominka tzw. rustykalnego, który wszyscy kojarzą ze świętami Bożego Narodzenia i ze skarpetami wiszącymi na belce. Firma wykonuje projekty  kominków 3d, oraz jest dystrybutorem wielu marek wkładów kominkowych zarówno krajowych jak i zagranicznych, takich jak Horus, kratki.pl, Hajduk, Dovre, Bef i inne.

Firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadziła do oferty bio kominki. Jest to rozwiązanie dla osób, które z powodów technicznych w domu czy w mieszkaniu nie mogą mieć tradycyjnego kominka. Bio kominek pali się żywym ogniem ( biopaliwo). Obudowy kominkowe mogą być nowoczesne, rustykalne, klasyczne.

Coraz więcej osób  marzy o kuchni z blatem kamiennym. Obecnie tego rodzaju blaty są częściej montowane w stosunku do blatów drewnianych. Trwałość materiału jest w tym wypadku bezkonkurencyjna. Wykonane odpowiednie żłobienia w blacie zapewniają funkcję tradycyjnego ociekacza do naczyń. Aby oferta była bardziej kompleksowa firma  montuje zlewy nablatowe i podblatowe w zależności od upodobania klienta.  Blaty łazienkowe oraz kuchenne mogą być  dostosowane do wystroju wnętrza, mogą być nowoczesne lub klasyczne. Różna kolorystyka marmurów jak Sarda, carrara, granitów Indian black, star galaxy, padang dark oraz jednorodna kolorystyka kompozytów kwarcowych  zapewnia, że każda realizacja może mieć niepowtarzalny urok i styl.

Zapoznaj się z ofertą na www.marmaroprestige.pl

Marmaro Prestige Lech Wiktor

Graboszyce 105

32-640 Zator

tel. 697 822 802

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
17.9 ° C
22.6 °
17.4 °
50 %
5.6kmh
100 %
pon.
23 °
wt.
25 °
śr.
25 °
czw.
23 °
pt.
28 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -