Konferencje w Hotelu Hilton Garden Inn w Krakowie

- Reklama - strony internetowe dla noclegów

Hotel Hilton Garden Inn znajduje się w samym centrum Krakowa w doskonałej lokalizacji zarówno dla turystów, jak i dla gości biznesowych. Obiekt posiada świetnie wyposażone, duże zaplecze konferencyjne, które umożliwia organizowanie wydarzeń na światowym poziomie. W ofercie dla biznesu znajdziemy cztery duże sale konferencyjne, które można dowolnie łączyć, a także szereg mniejszych pomieszczeń, idealnych do bardziej kameralnych szkoleń czy biznesowych spotkań. Hotel zapewnia doskonałe wyposażenie, nowoczesny sprzęt multimedialny i audiowizualny oraz dostęp do wszelkich urządzeń biurowych niezbędnych podczas organizacji konferencji i szkoleń. Uczestnicy konferencji mają możliwość skorzystania z zakwaterowania w eleganckich, luksusowych apartamentach. O kulinarną oprawę wydarzeń dba hotelowa restauracja, przygotowując serwisy kawowe, obiady, lunche oraz eleganckie, wieczorne bankiety. Hotel Hilton garden Inn to miejsce,  w którym każde wydarzenie biznesowe będzie z pewnością udane.

Adres: ul. Marii Konopnickiej 33, 30-302 Kraków, tel. 12 3999 000

Konferencje w Hotelu Wilga w Krakowie

Położony w centrum Krakowa Hotel Wilga jest świetnie skomunikowany, a także doskonale przystosowany do organizowania wszelkich wydarzeń biznesowych – od konferencji i sympozjów po niewielkie, kameralne spotkania. Centrum konferencyjne hotelu posiada 5 dużych, przestronnych sal, których powierzchnię można dowolnie łączyć, dopasowując ją do indywidualnych potrzeb. Wszystkie pomieszczenia konferencyjne są jasne, klimatyzowane, posiadają odpowiednie oświetlenie i nagłośnienie, a także wszystkie niezbędne sprzęty multimedialne i audiowizualne. Hotel posiada 160 miejsc noclegowych w komfortowych apartamentach, można więc organizować w nim nawet kilkudniowe wydarzenia. Hotelowa restauracja zapewnia kompleksową i profesjonalną oprawę kulinarną w postaci zarówno serwisów kawowych, jak i eleganckich przyjęć i bankietów. Hotel z pewnością spełni oczekiwania wymagających gości biznesowych, pozwalając na zorganizowanie konferencji na światowym poziomie. Inne ciekawe miejsca konferencyjne w Krakowie i nie tylko znajdą Państwo na http://www.krakow.salekonferencyjne.pl/.

Adres: ul. Przedwiośnie 16, 30-502 Kraków, tel. 12 294 44 29

Konferencje w Hotelu Lord w Warszawie

Nowoczesny, elegancko wyposażony Hotel Lord w Warszawie to miejsce, które sprawdzi się przy organizacji każdego wydarzenia biznesowego, zarówno dużej konferencji, jak i niewielkich, bardziej kameralnych eventów. W ofercie dla biznesu hotel posiada aż 10 sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości. Sale można dowolnie łączyć, tworząc powierzchnię w stu procentach dopasowaną do potrzeb. Wszystkie sale w centrum konferencyjnym są jasne, przestronne, klimatyzowane, świetnie oświetlone i nagłośnione. Posiadają również zaawansowany technologicznie sprzęt multimedialny i audiowizualny, który jest niezbędny podczas biznesowych wydarzeń. Hotel Lord posiada doskonale wyposażone zaplecze noclegowe oraz gastronomiczne, a uczestnicy wydarzeń mają możliwość korzystania z szeregu hotelowych atrakcji. Więcej ciekawych miejsc konferencyjnych w stolicy można znaleźć na http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/.

Adres: Al. Krakowska 218, 02-219 Warszawa, 22 574 20 00

- Reklama - apartament zator Kotły Płonka Osiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here