6.1 C
Zator
środa, 28 września 2022
- REKLAMA -

Energylandia jako pierwsza firma w Polsce wprowadziła płatność Bonem Turystycznym on-line!

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

REALIZACJA BONU TURYSTYCZNEGO W INNOWACYJNEJ USŁUDZE ONLINE

Park Rozrywki Energylandia jest pierwszą firmą w Polsce, która oprócz możliwości realizacji płatności za bilet przy wykorzystaniu bonu turystycznego, oferuje tę usługę całkowicie online. Wszystkie formalności można załatwić przez intuicyjną i łatwą w obsłudze stronę internetową bon.energylandia.pl. Park wychodząc wprost na oczekiwania i potrzeby odwiedzających, wprowadził innowacyjny system zakupu kompleksowych usług turystycznych. Chętni mogą wraz z realizacją bonu turystycznego, zdecydować się na kupon na posiłek oraz opcjonalnie na wykupienie pola namiotowego w formie noclegu. Zakupione tą metodą bilety elektroniczne trafiają na podany adres mailowy, a ich ważność jest do końca sezonu, czyli do 31.10.2021 r.

REALIZACJA BONU TURYSTYCZNEGO KROK PO KROKU

Procedura realizacji bonu jest prosta, szybka i niewymagająca wielu czynności. Wystarczy wejść na stronę bon.energylandia.pl i wybrać pakiet odpowiadających biletów. Można je kupić zbiorczo dla wszystkich członków rodziny. Istotne jest to, aby pamiętać, że w wybranym pakiecie musi znaleźć się bilet dla dziecka lub dzieci, których dotyczy bon turystyczny. Kolejnym etapem kupowania biletów jest uzupełnienie formularza z niezbędnymi informacjami. W ciągu kilkunastu godzin konsultant z Energylandii skontaktuje się z numerem wskazanym przy wpisywaniu danych, prosząc o podanie kodu SMS, aby zrealizować bon turystyczny. Bilet do Parku ważny do 31.10.2021 oraz wszystkie vouchery wykupione przy korzystaniu z platformy zostaną doręczone gościom za pośrednictwem drogi elektronicznej to znaczy na podany podczas rejestracji adres e-mail. Posiadacze elektronicznej wersji biletów oprócz wygodnej formy zakupu zapewniają sobie również znaczne ułatwienie przy wejściu do Parku – mianowicie ominięcie kas gotówkowych i praktycznie natychmiastowa zabawa za bramami Energylandii zaraz po przyjeździe.

POŁĄCZENIE BONU TURYSTYCZNEGO Z USŁUGĄ DODATKOWĄ

Ze wszystkich możliwych połączeń bonu turystycznego z dodatkową usługą najpopularniejszym zestawem jest bilet i kupon na posiłek o wartości 50 złotych. Liczba dodatkowych kuponów nie ma limitu, a pozyskane w ten sposób vouchery można wykorzystać na terenie całego Parku – we wszystkich punktach gastronomicznych, restauracjach oraz kawiarniach. Bon turystyczny można również zrealizować w połączeniu z wykupieniem pola namiotowego w cenie 10 złotych za jeden pakiet na całą rodzinę.

DOSTĘP DO WSZYSTKICH ATRAKCJI, WYDARZEŃ I POKAZÓW NA TERENIE PARKU

Bilety i dodatkowe usługi zakupione w ramach realizacji bonu turystycznego można wykorzystać w dowolnym terminie do 31 października 2021 roku. Bilet kupiony z bonu turystycznego obejmuje dostęp do wszystkich atrakcji. W tym także eventów towarzyszących, które mają miejsce przez cały czas trwania sezonu. Magic Night, Urodziny Energylandii czy Oktoberfest to jedne z wielu eventów, do których dostęp gwarantuje realizacja bonu turystycznego. Szczegóły wszystkich wydarzeń można znaleźć tutaj. Oprócz niepowtarzalnych imprez, na terenie Parku odbywają się również kaskaderskie i pirotechniczne pokazy Extreme Energylandia oraz rodzinne i dziecięce Shows, dostępne dla gości w cenie biletu przy wykorzystaniu bonu turystycznego

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie małe
6.1 ° C
7.7 °
5.2 °
89 %
2.3kmh
25 %
śr.
15 °
czw.
12 °
pt.
11 °
sob.
15 °
niedz.
14 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -