12.5 C
Zator
wtorek, 27 lutego 2024
- REKLAMA -

Energylandia. Dzień szaleństwa za szkolne świadectwa – 50 % już w ten piątek!

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

 TYLKO W TEN PIĄTEK WEJDZIESZ DO ENERGYLANDII ZA PÓŁ CENY !

 SPRADZILIŚMY JAK TO ZROBIĆ !

W tym roku Park Rozrywki ENERGYLANDIA także zaskakuje swoich gości niespodziankami! Tym razem dla uczniów szkół i przedszkoli, którzy już od tego weekendu zaczynają świętować wakacje Park przygotował specjalną niespodziankę – bilety wstępu za pół ceny!

 JAK MOŻNA ZAŁAPAĆ SIĘ NA 50 % ZNIŻKI? Czytaj dalej!

Tylko w ten piątek, 25 czerwca przedszkolaki uczniowie oraz absolwenci szkół podstawowych i średnich, którzy nie ukończyli dwudziestego roku życia mogą skorzystać akcji „Dzień szaleństwa za szkolne świadectwa” i nabyć bilety tańsze o połowę! Bilety dostępne będę tylko tego dnia i tylko w kasach biletowych Energylandii.

Warunkiem zakupu promocyjnego biletu jest okazanie w kasach Parku oryginału świadectwa lub jego wyraźnej kserokopii papierowej za rok szkolny 2020/2021. Warunek ten nie obowiązuje przedszkolaków. Promocja dotyczy tylko indywidualnych biletów jednodniowych. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

To wyjątkowa okazja by w huczny sposób rozpocząć wakacyjny okres beztroskiej zabawy, odpoczynku po trudnym roku szkolnym oraz naładowania się pozytywną energią. Idealnym do tego miejscem jest Park Rozrywki Energylandia, który swoimi atrakcjami daje wiele radości zarówno przedszkolakom, starszym dzieciom, jak i rodzicom!

 ENERGYLANDIA 2 PARKI – 1 BILET !

Pamiętajmy, że Energylandia to 94 atrakcje uporządkowane według kryteriów bezpieczeństwa, czyli wzrostu i wieku, ale także według upodobań. Pragnący szaleć na roller coasterach mogą zaliczyć przejażdżkę aż na piętnastu zróżnicowanych pod względem ekstremum. Kochający plażę, palmy i tropiki odnajdą się w wodnej strefie Big Milk Water Park z częścią Tropical Fun obfitującą w 17 zjeżdżalni wodnych oraz 3 baseny.

 ENERGYLANDIA – ATRAKCJE DLA MAŁYCH I DUŻYCH DZIECI !

Dzieciom od 2 roku życia dedykowane są aż 22 atrakcję w uroczej strefie Bajkolandii oraz Cyrkowej i Familijnej. Dzieci, które wzrostem osiągnęły już 140 cm zyskują dostęp do atrakcji całego Parku Rozrywki, w tym spektakularnego Hyperiona! Ten najwyższy w Europie Mega Coaster o wysokości 77 metrów oraz pierwszym spadku mierzącym 80 metrów (w tym 3 metry w podziemnym tunelu) gwarantuje nieziemskie odczucia oraz wiatr we włosach pędzącym 142 km/h po zawiłej półtorakilometrowej trasie.

Hybrydowa Zadra, której zasadnicza konstrukcja jest z drewna, znów najwyższy element konstrukcyjny oraz tor jezdny ze stali powoduje ciarki na plecach od samego wyjazdu ze stacji, po pozostałe 1316 metrów jazdy zaliczając 3 inwersje i pędząc 121 km/h.

Czy trzeba mówić więcej? „Dzień szaleństwa za szkolne świadectwa” w ten piątek w kasach Energylandii! Promocja dotyczy biletów jednodniowych, nie łączy się z innymi promocjami oraz biletami zniżkowymi i nie dotyczy studentów, uczniów szkół wieczorowych oraz opiekunów i rodziców dzieci.

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
12.5 ° C
14.3 °
11.3 °
71 %
1.2kmh
100 %
wt.
12 °
śr.
11 °
czw.
14 °
pt.
15 °
sob.
16 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -