30.1 C
Zator
piątek, 7 sierpnia 2020
- REKLAMA -

strony www dla noclegów

Działanie pitnego miąższu aloesowego w przewodzie pokarmowym

Musisz przeczytać

#ZATOR Scandinavia Marine już otwarta! FOTO / WIDEO relacja

3 lipca miało miejsce oficjalne otwarcie Scandinavia Marine, czyli pierwszego w Polsce hotelu zbudowanego z kontenerów morskich. Obiekt niewątpliwie przyciąga swoim designerskim wyglądem. 40...

#ZATOR ROK Kino w plenerze

5 sierpnia kolejny plenerowy seans! Zapraszamy na patio CAZ. Początek seansu o 21:00. Bezpłatne wejściówki do odbioru tutaj. Koniecznie zapoznaj się z naszym regulaminem. Film opowiada o dwojgu...

Praca w największym Parku Rozrywki w Polsce!

Park Rozrywki Energylandia w Zatorze to największy tego typu obiekt w naszym kraju. Na powierzchni około 35 hektarów mieści ponad 80 atrakcji. W związku...

#ZATOR ROK Piknik i seans w Grodzisku. To już w najbliższy poniedziałek

Rodzinny piknik oraz plenerowy seans! ROK Zator zaprasza mieszkańców Grodziska w najbliższy poniedziałek (3 sierpnia) na plac przy szkole! Bardzo prosimy o zapoznanie się z...
- REKLAMA -

Najwięcej badań nad działaniem aloesu na ludzki organizm prowadzą Japończycy, Hindusi, Rosjanie. Amerykanie szukają syntetycznej substancji pomagającej przywrócić zdrowie. Spośród licznych przykładów roślin o działaniu leczniczym, aloes wyróżnia się wyjątkową wolą przetrwania w bardzo niekorzystnych warunkach zewnętrznych. Poddany działaniu czynników stresowych ( długotrwały brak dostępu do światła, obniżona temperatura, brak podlewania), nie tylko jest w stanie przetrwać ale zaczyna wytwarzać więcej unikalnych substancji aktywnych biologicznie czynnych zwanych BIOSTYMULATORAMI.

Kraje zza żelaznej kurtyny to zagłębie ludzi z chorym układem pokarmowym i krążeniowym. Żyjemy szybko, w stresie, jemy śmieciowe żywienie, źle żujemy kęsy, podgrzewamy w mikrofali, mamy kredyty mieszkaniowe na 30 lat, mamy złe zarządzanie w firmach generujące dodatkowy stres. Długo można wymieniać. Pierwsze objawy są z przewodu pokarmowego i są one lekceważone. Konsekwencje po latach są tragiczne. Gnijemy od środka. Zaczyna się od burczenia w brzuchu co świadczy o gazach wytwarzanych przez bakterie gnilne, brzydko pachnie nam z ust – gazy z tych bakterii unoszą się do góry, tworzą się przewlekłe stany zapalne migdałków, zatok, przyzębia, okołokorzeniowe, brzydko pachnie po nas w toalecie.

Co można zrobić? Z pomocą przychodzi nam wspaniała roślina jaką jest aloes.

Produkowany przez Forever Living Products ma usuniętą skórkę, w której znajduje się przeczyszczająca aloina oraz emodyna.. Miąższ oczyszczony ze skórki jest produktem handlowym i można go stosować do picia i do stosowania zewnętrznego w licznych preparatach.

Prebiotyki to nic innego jak nawóz dla probiotyków. Zdrowe jelita to niezastąpiony sojusznik tarczycy w produkcji aktywnego T3.

Zastosowanie aloesu jest bardzo szerokie. Przedstawię kilka z nich:

  1.  Na oparzenia. Korzystnie jest mieć tubkę galaretki aloesowej w kuchni, gdzie często możemy oparzyć się gorącym garnkiem, olejem, wodą, żelazkiem. Oparzenia w 30% do 40% są śmiertelne nie ze względu na ilość spalonej skóry, ale na ilość toksyn wynikających ze stanu zapalnego, które ma oczyścić wątroba i to obciążenie ją przerasta. Wpuszczając aloes z ogromnymi siłami gojącymi i nawilżającymi do środka, zapewniamy ciału możliwość naprawy i wzmocnienia wątroby.
  2. Jest plaga zakażeń okołozębowych o okołokorzeniowych. Rozwijają się bakterie, które są znajdowane z zatorach tętnic wieńcowych po zawale serca. Problem z zapaleniem w jamie ustnej to także problem kardiologiczny. Pijąc aloes korzystnie jest potrzymać go chwilę w ustach. Opis tego mechanizmu można znaleźć w książce „Śmierć przez wapń”.
  3. Wpływ na florę bakteryjną w jelitach. Mamy około 2-3 kilogramy bakterii. Większa ilość świadczy o przeroście candida albicans czyli grzyba. Namnaża się po antybiotykoterapii. Należy uważać na przedawkowanie nalewki z wrotyczu. Rozkład grzyba w krótkim czas i  dużej ilości powoduje wydzielanie się z niego wielu toksyn, które ma usunąć organizm. Badania kliniczne pokazały, że zawarty w aloesie acemanam poprawia trawienie, wchłanianie i absorbcję oraz zwiększa ilość bakterii w układzie trawiennym poprzez likwidowanie grzybów candida oraz normalizowanie poziomu pH. Związek ten działa jak prebiotyk.

1 litr aloesu 99,7% cena 118 zł
Przy zakupie 3 sztuk zniżka 15%
Dostępne w Studio Bio-Reh ul. Garbarska 1, Oświęcim
lub zamówienie na rejestracja@bioreh.pl

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
lekkie zachmurzenie
30.1 ° C
31.1 °
29 °
48 %
5.7kmh
21 %
pt
30 °
sob
29 °
nie
28 °
pon
29 °
wt
28 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -