19.4 C
Zator
wtorek, 6 czerwca 2023
- REKLAMA -

Długo wyczekiwana obniżka cen OKIEN

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Aktualnie na rynku budowlanym pojawiają się doniesienia o niespodziewanej obniżce cen okien. Spadające ceny surowców, takich jak profile okienne, oraz słabsza sprzedaż w pierwszym kwartale 2023 roku w porównaniu z rokiem ubiegłym, skłaniają producentów do zmniejszania marż i cen swoich produktów.

Obniżka cen to dobra wiadomość dla osób planujących remont swojego domu lub montaż stolarki okiennej w nowym budynku. Dzięki niższym cenom, inwestycja ta może stać się bardziej opłacalna. Szczególnie w przypadku wymiany starych, mało energooszczędnych okien na nowe modele, które charakteryzują się lepszą izolacją termiczną oraz akustyczną, a także bezpieczeństwem.

Obniżkę cen okien potwierdza firma Dom-Kompleksowo z Andrychowa, która jako jedna z pierwszych na lokalnym rynku uaktualniła swój cennik stolarki otworowej.
Sezonowa obniżka cen ma szansę wpłynąć korzystnie na rynek budowlany i przyczynić się do zwiększenia liczby zamówień. Z drugiej strony początek sezonu oraz wzrost popytu na rynkach krajów EU powoduje, że mamy do czynienia z krótkotrwałym trendem, po którym rynek się ustabilizuje, lub wróci do podwyżek. W związku z tym warto już teraz wyruszyć na zakupy.

Oczywiście, kluczowe dla konsumentów będzie zachowanie odpowiedniej jakości oferowanych produktów, gdyż cena nie może być jedynym wyznacznikiem wyboru.

Salon sprzedaży firmy Dom-Kompleksowo w Wieprzu przy ul. Biała Droga

Producenci okien oferują coraz bardziej innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na obniżenie kosztów utrzymania domu. Wśród nich znajdują się okna o zwiększonej izolacyjności ograniczające w znacznym stopniu straty energii cieplnej, a co za tym idzie ich zastosowanie wpływa na redukcję kosztów ogrzewania – tłumaczy przedstawiciel działu sprzedaży w firmie Dom-Kompleksowo.

Podsumowując, niespodziewana obniżka cen okien to dobra wiadomość dla konsumentów. Niższe ceny mogą zachęcić do inwestycji w remont lub do podjęcia przekładanej w czasie decyzji o zakupie okien do nowego budynku, co przynajmniej chwilowo przyczyni się do poprawy stanu rynku budowlanego. Warto jednak pamiętać, że cena nie powinna być jedynym kryterium wyboru, a jakość i parametry techniczne są równie ważne, by cieszyć się zakupionymi oknami przez długie lata.

Jesteś ciekawy co salon sprzedaży Dom-Kompleksowo może zaoferować Ci w ramach sezonowej obniżki cen? Odwiedź www.dom-kompleksowo.pl

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
19.4 ° C
21.9 °
16.6 °
84 %
1.4kmh
100 %
wt.
19 °
śr.
21 °
czw.
20 °
pt.
22 °
sob.
23 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -