14.4 C
Zator
sobota, 25 maja 2024
- REKLAMA -

Bon Turystyczny – jak go wykorzystać w Energylandii?

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Wakacje dobiegają końca, ale zostały jeszcze dwa tygodnie wspaniałej, beztroskiej zabawy. W dodatku pogoda nas rozpieszcza i dlatego warto zaplanować wyjazd do Parku Rozrywki Energylandia. To właśnie tam przeżyjecie wspaniałe przygody na roller coasterach, karuzelach, a także w strefie wodnej Big Milk Water Park. W Energylandii możesz również zrealizować Bon Turystyczny! Poniżej znajdziesz pomocne informacje dotyczące wykorzystania Bonu na całodzienną zabawę w Parku Rozrywki.

Zgodnie z Ustawą o Bonach Turystycznych nie możesz go wykorzystać na zakup samych biletów wstępu. Musi być to usługa połączona z noclegiem. Ponadto, w zestawie kupowanych przez Ciebie biletów musi się znaleźć bilet dla dziecka, którego Bon dotyczy. Z tego względu Energylandia przygotowała dwa, specjalne pakiety, które pozwolą na realizację Bonu:

PAKIET BILET + NAMIOT

Pakiet zawiera:

  • Bilety wstępu do Parku Rozrywki Energylandia w dowolnej konfiguracji i ilości osób w standardowej cenie, zgodnej z cennikiem indywidualnym
  • Pole namiotowe za 10 zł doba

PAKIET BILET + KAMPER

Pakiet zawiera:

  • Bilety wstępu do Parku Rozrywki Energylandia w dowolnej konfiguracji i ilości osób w standardowej cenie, zgodnej z cennikiem indywidualnym
  • Postój dla kamperów za 50 zł doba

Nocleg w Parku Rozrywki? To brzmi fenomenalnie! Energylandia to idealne miejsce na dwudniowy pobyt z przystosowanym miejscem na przyjazd kamperem czy noc pod namiotem. Tuż obok Parku oddano do Waszej dyspozycji pole namiotowe i miejsca postojowe dla kamperów z dostępem do wody, prądu i toalet. W dodatku, rano nie musicie nigdzie dojeżdżać, bo od razu wchodzicie do Energylandii!

ZAKUP BILETÓW WSTĘPU

Bilet wstępu możesz opłacić Bonem Turystycznym tylko w przypadku łączonego zakupu biletu wstępu do Parku wraz z biletem na pole namiotowe w promocyjnej cenie 10 zł/dobę lub biletem na postój dla kamperów w cenie 50 zł/dobę. Ważne, aby w zestawie kupowanych przez Ciebie biletów znalazł się bilet dla dziecka, którego dotyczy Bon. Rezerwacje miejsc oraz biletów nie są wymagane – miejsca wystarczy dla wszystkich. Bon Turystyczny zrealizujesz wyłącznie na miejscu, w specjalnie oznaczonych kasach Parku Rozrywki z napisem „BON TURYSTYCZNY”. Przygotuj od razu 16-cyfrowy kod, który otrzymałeś w celu realizacji płatności. Pamiętaj, że jednorazowa opłata za miejsce na polu namiotowym lub postój kampera dotyczy maksymalnie 24h pobytu i jest przeznaczona dla maksymalnie 7 osób.

RABATY

Przy zakupie biletów opłacanych Bonem Turystycznym, Energylandia uwzględnia wszelkie rabaty dostępne w Parku m.in. rabat na Kartę Dużej Rodziny, rabaty ze standardowego cennika indywidualnego, bilety dla osób niepełnosprawnych, bilety urodzinowe, a także bilety dla seniorów. Więcej informacji o biletach znajdziecie na stronie:

https://energylandia.pl/cennik/bilety-indywidualne/

NOCLEGI POZA ENERGYLANDIĄ

W okolicy Energylandii nie brakuje również innych możliwości zakwaterowania. Przed przyjazdem warto sprawdzić czy w wybranym przez Ciebie miejscu jest możliwość realizacji Bonu Turystycznego. Pamiętaj, że te obiekty nie oferują w pakiecie zakupu biletów wstępu do Parku Rozrywki. Zachęcamy do skorzystania z katalogu noclegów na stronie:

https://energylandia.pl/noclegi/katalog/

Po szczegóły zapraszamy na stronę internetową: https://energylandia.pl/ Do zobaczenia w najnowocześniejszym Parku Rozrywki w Polsce – Energylandii!

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie umiarkowane
14.4 ° C
15.7 °
13.9 °
89 %
1.4kmh
72 %
sob.
23 °
niedz.
25 °
pon.
24 °
wt.
22 °
śr.
14 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -