11.5 C
Zator
czwartek, 23 marca 2023
- REKLAMA -

Uporządkujemy pomnik i złożymy wiązankę w Twoim imieniu

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Już niebawem czeka nas Święto Zmarłych, czyli czas pełen nostalgii za tymi, którzy odeszli oraz zadumy nad sensem życia i jego nieuchronnym kresem. Początek listopada to bardzo ważny symbol naszej kultury, ponieważ każdemu kojarzy się z łacińskimi sentencjami „memento mori”, czyli pamiętaj o śmierci oraz „non omnis moriar” – nie wszystko umiera. Słowa te nieustannie goszczą w naszej podświadomości i co jakiś czas przypominają o sprawach ostatecznych…

Czasem nie można posprzątać na cmentarzu

Jednak 1 listopada to także serdeczne i ciepłe chwile związane ze wspominaniem naszych zmarłych członków rodziny, przyjaciół i znajomych, z którymi spędzaliśmy czas. Aby podtrzymać wciąż łączące więzi, wielu z nas odwiedza groby w celu modlitwy i „rozmowy” ze zmarłymi. To bardzo ważne chwile, które dodają wewnętrznej siły. Ale czasem nie można tego zrobić, bo pojawiają się życiowe trudności, które uniemożliwiają przyjście na cmentarz w celu posprzątania pomnika, umycia go, zapalenia zniczy czy przyozdobienia świeżymi kwiatami.

Ale możesz skorzystać z pomocy

To całkiem normalne, ponieważ wielu ludzi zmaga się z prozaicznymi trudnościami jak na przykład zły stan zdrowia, brak samochodu czy brak czasu wynikający z absorbującej pracy lub pełnienia obowiązków rodzinnych. Ponadto, część z nas ma bliskich spoczywających na cmentarzach oddalonych o setki kilometrów i zwyczajnie nie może sobie pozwolić na dalekie podróże po kraju czy wcześniejszy przyjazd do Polski z zagranicy.

W takiej sytuacji możesz zwrócić się po pomoc do duetu zatorskich firm – Magic Service i Pracowni ARTflorystyczna, które na ten szczególny czas łączą siły, zajmując się obsługą nagrobkówsprzątaniem i dekoracją. Taki sposób działania i doświadczony zespół to gwarancja profesjonalnego wykonania usługi oraz zachowania należytego szacunku zmarłym i pełnej dyskrecji.

Jak zlecisz taką usługę?

Krok 1 – zadzwoń do Magic Service i/lub Pracowni ARTflorystycznej.
Krok 2 – Ustal zakres usługi i podaj adres cmentarza.
Krok 3 – Prześlij zdjęcia z nagrobkiem i określ jego orientacyjne położenie.

Po wykonaniu usługi otrzymasz zdjęcia z realizacji.

Ile to kosztuje?

Ceny sprzątania nagrobka zaczynają się od 100 zł, natomiast zakres i wycena dekoracji jest ustalana indywidualnie.

Magic Servicetel. 888 419 622

Pracownia ARTflorystyczna tel. 696 451 130

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
11.5 ° C
14.5 °
9 °
70 %
3.1kmh
100 %
czw.
19 °
pt.
20 °
sob.
12 °
niedz.
14 °
pon.
9 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -