22.1 C
Zator
niedziela, 23 czerwca 2024
- REKLAMA -

#ZATOR ROK koncert Agnieszki Grochowicz już 29 lipca

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Agnieszka Grochowicz z akompaniamentem Jarosława Olszewskiego wystąpią w najbliższą środę w Zatorze. Zapraszamy na kolejny plenerowy koncert na patio CAZ.

Koncert rozpocznie się o godz. 19:00. Bezpłatne wejściówki możecie pobrać tutaj. Pamiętajcie o obostrzeniach! Koniecznie zapoznajcie się z naszym regulaminem.

Kim jest Agnieszka Grochowicz?

Absolwentka Newcastle High School w Australii, Studia Aktorskiego Art-Play Doroty Pomykały w Katowicach, Lart Studio w Krakowie oraz Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Wokalistka i autorka tekstów piosenek oraz muzyki. Dotychczas napisała piosenki z kompozytorami takimi jak m.in. Zygmunt Konieczny, Andrzej Zarycki, Ewa Kornecka, Janusz Grzywacz. Współpracuje z Kabaretem Loch Camelot oraz Piwnicą pod Baranami.

Koncertowała m.in. w Piwnicy pod Baranami, Loch Camelot, Radio Kraków, Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie, Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy, Muzycznej Owczarni w Jaworkach oraz licznych ośrodkach kulturalnych i klubach na terenie całej Polski, m.in. w Warszawie, Puławach, Tychach, Katowicach, Wrocławiu, Jeleniej Górze, Mielnie.

Jej utwory prezentowane były w stacjach radiowych takich jak Radio Kraków, Trójka, Antyradio, Radio Merkury, Radio Egida, Radio Szczecin, Radio Koszalin.

Piosenka „Kołysanka Niestosowne Sny” z jej tekstem i muzyką napisaną wspólnie z kompozytorem Dawidem Rudnickim zajęła 1 miejsce na Alternatywnej Liście Przebojów Radia Kraków.

Stypendystka Miasta Krakowa 2007 w dziedzinie Teatr i Sztuka Estradowa. Laureatka ogólnopolskich festiwali piosenki artystycznej. Finalistka Sydney Morning Herald Young Writer of The Year Competition.

Pedagog teatralny.

Podczas koncertu usłyszymy m.in. piosenki z repertuaru Agnieszki Osieckiej. Zapraszamy!

Info: ROK Zator

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
bezchmurnie
22.1 ° C
23.4 °
20.3 °
59 %
2.8kmh
0 %
niedz.
24 °
pon.
24 °
wt.
24 °
śr.
26 °
czw.
29 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -