19.1 C
Zator
środa, 5 sierpnia 2020
- REKLAMA -

#ZATOR ROK koncert Agnieszki Grochowicz już 29 lipca

Musisz przeczytać

#ZATOR Opóźnienie w budowie komisariatu Policji

Nowy Komisariat Policji powstanie później niż planowano, zamierzona przeprowadzka miała nastąpić już w marcu tego roku. Zatorscy funkcjonariusze z niecierpliwością czekają na zmianę siedziby. Obiekt...

#ZATOR Scandinavia Marine już otwarta! FOTO / WIDEO relacja

3 lipca miało miejsce oficjalne otwarcie Scandinavia Marine, czyli pierwszego w Polsce hotelu zbudowanego z kontenerów morskich. Obiekt niewątpliwie przyciąga swoim designerskim wyglądem. 40...

#ZATOR ROK Piknik i seans w Grodzisku. To już w najbliższy poniedziałek

Rodzinny piknik oraz plenerowy seans! ROK Zator zaprasza mieszkańców Grodziska w najbliższy poniedziałek (3 sierpnia) na plac przy szkole! Bardzo prosimy o zapoznanie się z...

#ZATOR ROK plenerowy spektakl dal dzieci już w niedzielę

ROK w Zatorze zaprasza na plenerowy spektakl dla najmłodszych w najbliższą niedzielę, 2 sierpnia, na patio CAZ w Zatorze o godzinie 16:00. Dzieci zobaczą...
- REKLAMA -

Agnieszka Grochowicz z akompaniamentem Jarosława Olszewskiego wystąpią w najbliższą środę w Zatorze. Zapraszamy na kolejny plenerowy koncert na patio CAZ.

Koncert rozpocznie się o godz. 19:00. Bezpłatne wejściówki możecie pobrać tutaj. Pamiętajcie o obostrzeniach! Koniecznie zapoznajcie się z naszym regulaminem.

Kim jest Agnieszka Grochowicz?

Absolwentka Newcastle High School w Australii, Studia Aktorskiego Art-Play Doroty Pomykały w Katowicach, Lart Studio w Krakowie oraz Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Wokalistka i autorka tekstów piosenek oraz muzyki. Dotychczas napisała piosenki z kompozytorami takimi jak m.in. Zygmunt Konieczny, Andrzej Zarycki, Ewa Kornecka, Janusz Grzywacz. Współpracuje z Kabaretem Loch Camelot oraz Piwnicą pod Baranami.

Koncertowała m.in. w Piwnicy pod Baranami, Loch Camelot, Radio Kraków, Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie, Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy, Muzycznej Owczarni w Jaworkach oraz licznych ośrodkach kulturalnych i klubach na terenie całej Polski, m.in. w Warszawie, Puławach, Tychach, Katowicach, Wrocławiu, Jeleniej Górze, Mielnie.

Jej utwory prezentowane były w stacjach radiowych takich jak Radio Kraków, Trójka, Antyradio, Radio Merkury, Radio Egida, Radio Szczecin, Radio Koszalin.

Piosenka „Kołysanka Niestosowne Sny” z jej tekstem i muzyką napisaną wspólnie z kompozytorem Dawidem Rudnickim zajęła 1 miejsce na Alternatywnej Liście Przebojów Radia Kraków.

Stypendystka Miasta Krakowa 2007 w dziedzinie Teatr i Sztuka Estradowa. Laureatka ogólnopolskich festiwali piosenki artystycznej. Finalistka Sydney Morning Herald Young Writer of The Year Competition.

Pedagog teatralny.

Podczas koncertu usłyszymy m.in. piosenki z repertuaru Agnieszki Osieckiej. Zapraszamy!

Info: ROK Zator

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
pochmurno z przejaśnieniami
19.1 ° C
20.6 °
16.7 °
68 %
4.1kmh
75 %
śr
18 °
czw
25 °
pt
28 °
sob
28 °
nie
27 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -