13.1 C
Zator
poniedziałek, 26 października 2020
- REKLAMA -

#ZATOR ROK koncert Agnieszki Grochowicz już 29 lipca

Musisz przeczytać

#ZATOR Odbądź kwarantannę w Scandinavia Resort&Marine

Odbądź kwarantannę w komfortowych warunkach. Z powodu panującej pandemii koronawirusa wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności i oddajemy nasz obiekt noclegowy na potrzeby kwarantanny. W komfortowych...

#ZATOR Budynek Urzędu Miejskiego od dziś zamknięty dla klientów

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, w trosce o zdrowie Państwa oraz pracowników informujemy, że od 26 października 2020 r. do odwołania zawieszeniu ulega bezpośrednia...

#ZATOR Poważny wypadek. Lądował śmigłowiec

18 października 2020 po godzinie 20.00 służby ratunkowe interweniowały w związku z wypadkiem drogowym do którego doszło w Zatorze na ulicy Grabskiego. Jak wstępnie ustalili...

#ZATOR Dolina Karpia. Nabór wniosków 12/2020

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Dolina Karpia działająca na terenie gmin: Brzeźnica, Osiek, Polanka Wielka, Przeciszów, Spytkowice, Tomice, Zator informuje o możliwości składania wniosków o...
- REKLAMA -

Agnieszka Grochowicz z akompaniamentem Jarosława Olszewskiego wystąpią w najbliższą środę w Zatorze. Zapraszamy na kolejny plenerowy koncert na patio CAZ.

Koncert rozpocznie się o godz. 19:00. Bezpłatne wejściówki możecie pobrać tutaj. Pamiętajcie o obostrzeniach! Koniecznie zapoznajcie się z naszym regulaminem.

Kim jest Agnieszka Grochowicz?

Absolwentka Newcastle High School w Australii, Studia Aktorskiego Art-Play Doroty Pomykały w Katowicach, Lart Studio w Krakowie oraz Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Wokalistka i autorka tekstów piosenek oraz muzyki. Dotychczas napisała piosenki z kompozytorami takimi jak m.in. Zygmunt Konieczny, Andrzej Zarycki, Ewa Kornecka, Janusz Grzywacz. Współpracuje z Kabaretem Loch Camelot oraz Piwnicą pod Baranami.

Koncertowała m.in. w Piwnicy pod Baranami, Loch Camelot, Radio Kraków, Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie, Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy, Muzycznej Owczarni w Jaworkach oraz licznych ośrodkach kulturalnych i klubach na terenie całej Polski, m.in. w Warszawie, Puławach, Tychach, Katowicach, Wrocławiu, Jeleniej Górze, Mielnie.

Jej utwory prezentowane były w stacjach radiowych takich jak Radio Kraków, Trójka, Antyradio, Radio Merkury, Radio Egida, Radio Szczecin, Radio Koszalin.

Piosenka „Kołysanka Niestosowne Sny” z jej tekstem i muzyką napisaną wspólnie z kompozytorem Dawidem Rudnickim zajęła 1 miejsce na Alternatywnej Liście Przebojów Radia Kraków.

Stypendystka Miasta Krakowa 2007 w dziedzinie Teatr i Sztuka Estradowa. Laureatka ogólnopolskich festiwali piosenki artystycznej. Finalistka Sydney Morning Herald Young Writer of The Year Competition.

Pedagog teatralny.

Podczas koncertu usłyszymy m.in. piosenki z repertuaru Agnieszki Osieckiej. Zapraszamy!

Info: ROK Zator

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
lekkie zachmurzenie
13.1 ° C
16 °
9.4 °
67 %
2.6kmh
20 %
pon
15 °
wt
19 °
śr
15 °
czw
14 °
pt
11 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -