Na jednej scenie, jednego wieczoru i jednej nocy wystąpiły prawdziwe gwiazdy hardstyle: ACT OF RAGE, ANGERFIST, AUDIOTRICZ, B-FRONT, FRONTLINER, NOISECONTROLLERS, PSYKO PUNKZ, REGAIN oraz ZANY & DV8. Muzyczne wsparcie w postaci supportu zapewnili Driver, Resq i Soundfighterz, natomiast imprezę rozkręcali Mc Renegade oraz Mc Villain.

- Reklama - strony internetowe dla noclegów

Podobnie, jak w poprzednich edycjach gościliśmy fanów hardstyle nie tylko z naszego kraju, lecz także z Czech, Słowacji, jak również z Niemiec i Holandii. To właśnie w tych miejscach Europy nie brakuje entuzjastów mocnych elektronicznych brzmień.

W Energylandii czeka już na Was zupełnie nowa strefa Smoczy Gród. Wchodząc tutaj przeniesiecie się w świat pradawnych legend, gdzie niebem władały smoki i gdzie ożywają średniowieczne baśnie. A w niej Zadra, czyli najwyższy na świecie drewniany coaster, który osiąga zawrotną prędkość 121 km/h. Kolejka będzie wynosić nas na 63 metry wysokości po torze o długości 1316 m. Ta niezwykła konstrukcja to kolejny rekord i 15. roller coaster najnowocześniejszego rodzinnego parku rozrywki w Polsce. Poza 75 atrakcjami w Energylandii można także odpoczywać i bawić się w strefie wodnej Water Park.

 

- Reklama - apartament zator Kotły Płonka Osiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here