octoberfest_cover_wydarzenie

W weekend 16-17 września najnowocześniejszy Park Rozrywki w Polsce – Energylandia w Zatorze zaprasza na święto piwa – Oktoberfest. To będzie wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich entuzjastów złocistego i bursztynowego napoju.

Energylandia na 26 hektarach mieści ponad 70 ekscytujących atrakcji, w strefach ekstremalnej, familijnej oraz dla dzieci. Na czele aż sześć Roller Coasterów, w tym najszybszy w Polsce Roller Coaster Formuła rozpędzający się w 3 sekundy do 100 km/h, a także zupełna nowość – Anaconda, największa w tej części Europy atrakcja wodna! Aż siedemnaście metrów wysokości oraz dwa mega splashe.

IMG_0189Już teraz zaplanuj ten weekend i odwiedź Park Rozrywki Energylandia w Zatorze!
Park Rozrywki Energylandia przez cały wrzesień czynny jest od wtorku do niedzieli w godzinach od 10.00 do 18.00, a w październiku między czwartkiem, a niedzielą.

Planowane wydarzenie jest w cenie biletu wstępu do Energylandii, który daje możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji. Cennik biletów wstępu do Parku Rozrywki Energylandia dostępny jest na naszej stronie internetowej: www.energylandia.pl/cennik/cennik-indywidualny/.

Link do Wydarzenia na profilu facebook: https://www.facebook.com/events/1799398956989107/

Patronem medialnym imprezy jest Radio PIEKARY.

- Reklama - strony internetowe oświęcim apartament zator

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here