-0.9 C
Zator
niedziela, 29 listopada 2020
- REKLAMA -

Zuchwali kłusownicy zamordowali dwa psy

Musisz przeczytać

#ZATOR Bomba w Banku Spółdzielczym??

Aktualizacja: Fałszywy alarm. Strażacy sprawdzają, czy istnieje realne zagrożenie w związku z informacją jaka dotarła do placówki Banku Spółdzielczego w Zatorze. Mimo, że wygląda to na...

#ZATOR Ceny za śmieci znów wyższe. Przetarg na wywóz śmieci ponownie wygrała firma MPGO z Krakowa.

Opłaty za wywóz śmieci, znów wzrosną i to znacznie. Zgodnie w Uchwałą Rady Miejskiej w Zatorze: Ustala się stawkę opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi od...

#ZATOR Nasze miasto w TVP 3. Warto obejrzeć.

Uprzejmie informujemy, że w najbliższy czwartek tj. 26.11.2020 r. ok. godz. 19.30 na antenie TVP3 Kraków odbędzie się emisja felietonu z Zatora w ramach...

#PODOLSZE Budowa obwodnicy z lotu ptaka.

Zobaczcie z lotu ptaka, aktualny stan prac przy budowie obwodnicy Podolsza. 
- REKLAMA -

Bielany. Tereny tuż przy granicy z Malcem obok największego w okolicy stawu rybnego. Pani Danuta, której rodzina mieszka tu od dziesięcioleci straciła dwa psy. Podejrzewa kłusowników o ich otrucie. Teraz sama boi się o własne życie.

Właścicielka posesji we wsi Bielany podejrzewa, że kłusownicy zamordowali jej psy, ponieważ czuwały one nad okolicą. Przestraszyli się, że ktoś może przyjść sprawdzić, dlaczego szczekają. Teraz, jak mówi pani Danuta, psy które przygarnęła po śmierci dwóch poprzednich, są pilnowane przez nią, a nie odwrotnie. Trzyma je w domu, by nie stracić kolejnych przyjaciół.

Rodzina pani Danuty postanowiła wspólnie o rozstawieniu tabliczek ostrzegawczych na ich ogrodzeniu w miejscowości Bielany. Ma to odstraszyć potencjalnych złodziei ryb. Rodzina zauważa, że ani policja, ani Prezes Spółdzielni Produkcyjnej nie widzą żadnego problemu.

Naczelnik wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu odrzuca te zarzuty, mówiąc, że żadna skarga nie do nich nie wpłynęła. 

Prezes Spółdzielni Produkcyjnej ,,Zgoda” Michał Matejko, zapewnia, że robi wszystko, by kłusownicy nie czuli się bezkarni.
 – Na stu hektarach stawów nie ma jednak takiej możliwości, by wszystko upilnować. I tak skala kradzieży jest coraz mniejsza. – dodał.

- REKLAMA -
Olejki z konopi CBD

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
zamglenie
-0.9 ° C
-0.6 °
-1.1 °
100 %
0.5kmh
75 %
pon
1 °
wt
1 °
śr
-0 °
czw
1 °
pt
1 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -Olejki z konopi CBD
- REKLAMA -