-1.9 C
Zator
wtorek, 31 marca 2020
- REKLAMA -

Zuchwali kłusownicy zamordowali dwa psy

Musisz przeczytać

#ZATOR Energylandia odpowiada na apel Dyrektora SZOZ w Zatorze

Kilka dni temu pisaliśmy o apelu Adama Merty Dyrektora Przychodni w Zatorze o zachowanie zdrowego rozsądku pacjentów, po sytuacji gdzie został skradziony z wejścia...

#ZATOR Złamali zakaz spożywania alkoholu w miejscach publicznych oraz obowiązujące przepisy

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze podczas prowadzenia obchodu rejonu służbowego przed jednym z bloków zauważyli trzech mężczyzn, którzy siedząc na ławeczce pili piwo...

#ZATOR W Zatorze są produkowane maseczki jedno i wielorazowe. Zamów online!

Bawełna jest NATURALNYM materiałem, który służy przede wszystkim do wytwarzania tkanin znajdujących szerokie zastosowanie w przemyśle. Miękkość i delikatność tkaniny bawełnianej zapobiega powstawaniu różnego rodzaju podrażnień...

#ZATOR Nasza Parafia uruchamia TV online! Już dziś różaniec

W związku z sytuacja wywołaną zagrożeniem koronawirusem nie możemy uczestniczyć w modlitwie różańcowej, jednakże kapłani przygotowali dla nas transmisję aby móc się duchowo połączyć...
- REKLAMA -

Bielany. Tereny tuż przy granicy z Malcem obok największego w okolicy stawu rybnego. Pani Danuta, której rodzina mieszka tu od dziesięcioleci straciła dwa psy. Podejrzewa kłusowników o ich otrucie. Teraz sama boi się o własne życie.

Właścicielka posesji we wsi Bielany podejrzewa, że kłusownicy zamordowali jej psy, ponieważ czuwały one nad okolicą. Przestraszyli się, że ktoś może przyjść sprawdzić, dlaczego szczekają. Teraz, jak mówi pani Danuta, psy które przygarnęła po śmierci dwóch poprzednich, są pilnowane przez nią, a nie odwrotnie. Trzyma je w domu, by nie stracić kolejnych przyjaciół.

Rodzina pani Danuty postanowiła wspólnie o rozstawieniu tabliczek ostrzegawczych na ich ogrodzeniu w miejscowości Bielany. Ma to odstraszyć potencjalnych złodziei ryb. Rodzina zauważa, że ani policja, ani Prezes Spółdzielni Produkcyjnej nie widzą żadnego problemu.

Naczelnik wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu odrzuca te zarzuty, mówiąc, że żadna skarga nie do nich nie wpłynęła. 

Prezes Spółdzielni Produkcyjnej ,,Zgoda” Michał Matejko, zapewnia, że robi wszystko, by kłusownicy nie czuli się bezkarni.
 – Na stu hektarach stawów nie ma jednak takiej możliwości, by wszystko upilnować. I tak skala kradzieży jest coraz mniejsza. – dodał.

- REKLAMA -

Popularne

Dodaj komentarz

Zator
lekkie zachmurzenie
-1.9 ° C
0 °
-4 °
73 %
1kmh
20 %
wt
6 °
śr
7 °
czw
10 °
pt
10 °
sob
4 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -