11.7 C
Zator
poniedziałek, 26 lutego 2024
- REKLAMA -

ZSO Podolsze zorganizowało zbiórkę charytatywną.

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Za nami rok trudnych doświadczeń związanych z pandemią. Z tęsknoty za niesieniem dobra Szkolne Koło Caritas oraz Samorząd Uczniowski wspólnie przeprowadzili zbiórkę charytatywną na rzecz Domu Pomocy Społecznej oraz Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Caritas Archidiecezji Krakowskiej w Zatorze.

W dniach 18-22 października wolontariusze oraz członkowie Szkolnej Rady Uczniowskiej zbierali środki czystości i materiały plastyczne potrzebne do zajęć terapeutycznych dla podopiecznych.

caritas
caritas

„Każdego dnia coś nowego trafiało do przygotowanych pudeł na zbiórkę, które ostatecznie zapełniły się w szybkim tempie. Dziękujemy z całego serca wszystkim dobrym serduszkom, tym małym i tym dużym, za wsparcie zbiórki. Dary zostały przekazane w dniu 28 października przez koordynatorów akcji: Iwonę Mikler i Angelikę Kajfasz. W dowód wdzięczności podopieczni zatorskiego ośrodka Caritas podarowali szkole cudowny, własnoręcznie malowany, pamiątkowy obraz, a ks.Rafał Buzała, Dyrektor placówki, przekazał wyjątkowo wzruszające słowa podziękowania.
Cieszymy się, że na twarzach naszych Przyjaciół zagościł uśmiech, dzięki naszym działaniom.”

ZSO Podolsze
ZSO Podolsze
caritas
caritas
caritas
caritas
caritas

INFO: UM Zator

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
11.7 ° C
15.4 °
9.4 °
70 %
2.7kmh
96 %
pon.
12 °
wt.
16 °
śr.
11 °
czw.
14 °
pt.
15 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -