22.1 C
Zator
niedziela, 23 czerwca 2024
- REKLAMA -

#ZATOR Zawieszenie zajęć w Samorządowym Przedszkolu „Złota Rybka”

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Uprzejmie informujemy, iż po konsultacji z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną biorąc pod uwagę informację o zakażeniach COVID-19 wśród pracowników Samorządowego Przedszkola „Złota Rybka” Burmistrz Zatora na podstawie wniosku Dyrektora oraz mając na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną w placówce w tym przede wszystkim zagrożenie zdrowia dzieci zawiesza zajęcia w przedszkolu na okres od 2 listopada do 6 listopada 2020 roku włącznie.

Jeśli sytuacja epidemiologiczna w przedszkolu nie ulegnie poprawie istnieje możliwość przedłużenia zawieszenia zajęć.

Jednocześnie informujemy iż obecnie rodzic zdrowego dziecka może skorzystać tylko z zasiłku opiekuńczego na zasadach ogólnych określonych w ustawie o  świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa.

Z zasiłku opiekuńczego można obecnie skorzystać tylko w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia żłobka, klubu dziecięcego, przedszkola, szkoły, a także w przypadku choroby niani, z którą rodzice mają zawartą umowę lub opiekuna dziennego – zasiłek opiekuńczy przysługuje ubezpieczonemu rodzicowi dziecka do lat 8 przez łączny okres 60 dni w roku na wszystkie dzieci.

Zwracamy się z prośbą o monitorowanie stanu zdrowia dzieci w przypadku wystąpienia niepokojących objawów prosimy skontaktować się z lekarzem.

Życzymy wszystkim zdrowia.

Info: UM Zator

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
bezchmurnie
22.1 ° C
23.4 °
20.3 °
59 %
2.8kmh
0 %
niedz.
24 °
pon.
24 °
wt.
24 °
śr.
26 °
czw.
29 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -