13.6 C
Zator
niedziela, 26 września 2021
- REKLAMA -

strony www dla noclegów

#ZATOR Zagrażał bezpieczeństwu rodziny, trafił do aresztu śledczego.

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Organy wymiaru sprawiedliwości chroniąc osoby pokrzywdzone, skutecznie izolują sprawców, którzy zagrażają życiu lub zdrowiu swoich najbliższych. Przekonał się o tym 62 – letni mieszkaniec gminy Zator, który trafił do aresztu śledczego, jako podejrzany o szereg przestępstw dokonanych na szkodę swojej rodziny.

W ubiegłą niedzielę (05.09.2021) policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali 62 – letniego mieszkańca gminy, który włamał się do garażu wynajmowanego przez swojego zięcia, a następnie dokonał dewastacji jego pojazdu. Ponadto skradł znajdujące się tam elektronarzędzia. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili także, iż sprawca wielokrotnie dopuszczał się gróźb karalnych wobec swojej rodziny.

Na podstawie zebranych dowodów, zatrzymanemu zostały przedstawione zarzuty kradzieży z włamaniem, uszkodzenia mienia oraz gróźb karalnych. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu, miejscowy sąd wydał postanowienie o zastosowaniu wobec podejrzanego trzymiesięcznego aresztu tymczasowego. Jeszcze tego samego dnia  62 – latek trafił do jednego z aresztów śledczych.

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

INFO: KPP Oświęcim

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
bezchmurnie
13.6 ° C
15.9 °
10.1 °
87 %
1kmh
0 %
niedz.
22 °
pon.
20 °
wtorek
16 °
śr.
15 °
czw
13 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -