9.6 C
Zator
poniedziałek, 3 października 2022
- REKLAMA -

#ZATOR Zagrażał bezpieczeństwu rodziny, trafił do aresztu śledczego.

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Organy wymiaru sprawiedliwości chroniąc osoby pokrzywdzone, skutecznie izolują sprawców, którzy zagrażają życiu lub zdrowiu swoich najbliższych. Przekonał się o tym 62 – letni mieszkaniec gminy Zator, który trafił do aresztu śledczego, jako podejrzany o szereg przestępstw dokonanych na szkodę swojej rodziny.

W ubiegłą niedzielę (05.09.2021) policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali 62 – letniego mieszkańca gminy, który włamał się do garażu wynajmowanego przez swojego zięcia, a następnie dokonał dewastacji jego pojazdu. Ponadto skradł znajdujące się tam elektronarzędzia. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili także, iż sprawca wielokrotnie dopuszczał się gróźb karalnych wobec swojej rodziny.

Na podstawie zebranych dowodów, zatrzymanemu zostały przedstawione zarzuty kradzieży z włamaniem, uszkodzenia mienia oraz gróźb karalnych. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu, miejscowy sąd wydał postanowienie o zastosowaniu wobec podejrzanego trzymiesięcznego aresztu tymczasowego. Jeszcze tego samego dnia  62 – latek trafił do jednego z aresztów śledczych.

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

INFO: KPP Oświęcim

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
słabe opady deszczu
9.6 ° C
11 °
8.9 °
89 %
5.4kmh
100 %
niedz.
10 °
pon.
10 °
wt.
11 °
śr.
19 °
czw.
19 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -