foto: KPP Oświęcim

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze troskliwie zajęli się labradorem. Pies kilka godzin wcześniej uciekł właścicielowi i błąkał się obok jednego z hipermarketów. Tam wypatrzył go kierowca dostarczający towar i powiadomił Policję.

W dniu 7 marca br. tuż przed godziną 5.00 policjanci otrzymali zgłoszenie od kierowcy, który przywiózł towar do jednego z hipermarketów w Zatorze, o błąkającym się po parkingu psie. Policjanci pojechali we wskazane miejsce, a następnie  spokojnie, zyskując zaufanie dużego, białego labradora, zabrali go do radiowozu. Niestety pies, na założonej na szyi obroży, nie posiadał zapisanego adresu, więc funkcjonariusze  zabrali wystraszonego czworonoga do budynku komisariatu. Napoili go, a następnie w rozmowie z mieszkańcami zaczęli poszukiwać właściciela.  O znalezieniu psa poinformowano również schronisko dla zwierząt.

Około godziny 8.00 do komisariatu zgłosił się mieszkaniec Zatora, który dowiedział się, że policjanci szukają właściciela białego labradora. Piesek rozpoznał swojego pana, pod którego opiekę został oddany. Właściciel dziękując policjantom zobowiązał się do zapewnienia pupilowi odpowiedniej opieki.

Małgorzata Jurecka KPP Oświęcim

- Reklama - strony internetowe oświęcim apartament zator

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here