19.1 C
Zator
czwartek, 6 października 2022
- REKLAMA -

#ZATOR Popularny skrót zamknięty.

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Chodnik między Słowackiego a Kongresową w Zatorze zamknięty na czas remontu. Do maja przyszłego roku nie przejdziemy tym traktem!

Jak informuje Urząd rozpoczęła się realizacja zadania pn. Zagospodarowanie przestrzeni przy ul. Słowackiego na cele kultury, wypoczynku i rekreacji. Projekt realizowany będzie na działkach pomiędzy ul. Słowackiego, a istniejącym przedszkolem w Zatorze.

„W najbliższym czasie rozpocznie się, także realizacja drugiego zadania pn. Przebudowa budynku Przedszkola w Zatorze wraz z otaczającym terenem od strony ul. Kongresowej. W związku z powyższym zawiadamiamy, że istniejące przejście dla pieszych pomiędzy ul. Kongresową, a ul. Słowackiego (obok przedszkola), na czas prowadzonych robót będzie zamknięte. Zakończenie wszystkich prac zaplanowano na 31 maja 2022 r. Przepraszamy za utrudnienia. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość” – informują w Urzędzie.

Fot. mapy google

Info: Życie Zatora

https://zyciezatora.pl/gmina/193-popularny-skr%C3%B3t-zamkni%C4%99ty?fbclid=IwAR2wUfmLyDmtiqN_w4QXaOkQiGgzQ43-odyTr0J5TbrUSKqcqn6r4nXg7CM

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
pochmurnie
19.1 ° C
19.9 °
18.7 °
58 %
3.3kmh
24 %
czw.
19 °
pt.
20 °
sob.
20 °
niedz.
14 °
pon.
18 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -