Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze prowadzą czynności mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawcy, który w dniu 29 października 2015 /tj. czwartek/ około godziny 18.30, wtargnął do sklepu spożywczego, mieszczącego się w Zatorze przy ulicy Wadowickiej, a następnie grożąc sprzedawczyni nożem, z kasy sklepowej skradł kilkaset złotych.

Natychmiast po zgłoszeniu zdarzenia policjanci wszczęli penetrację terenu w poszukiwaniu sprawcy, natomiast podczas oględzin miejsca zdarzenia technicy kryminalni zabezpieczyli ślady, które aktualnie są weryfikowane. Zabezpieczone zostały również nagrania z monitoringu.

Poszukiwany sprawca to mężczyzna w wieku około 24 – 27 lat, wzrostu 180-185 cm, sylwetka smukła lekko przygarbiona, jasna cera, jasne oczy, ostre rysy z wystającymi kościami policzkowymi i wydatnym nosem. Był ubrany w ciemne spodnie i ciemną kurtkę dresową z jasnym zamkiem, na głowie miał czapkę czarną z włóczki mocno nasuniętą na czoło.

Sprawca nadal jest poszukiwany, w związku z tym policjanci apelują do osób, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu z monitoringu lub też posiadają inne istotne informacje w tej sprawie, o kontakt z Komisariatem Policji w Zatorze pod numer 33 84 10 997 lub z najbliższą jednostką Policji pod numer alarmowy 997.

Zapewniamy anonimowość.

fot. KPP Oświęcim
fot. KPP Oświęcim

Małgorzata Jurecka rzecznik KPP Oświęcim

- Reklama - strony internetowe oświęcim apartament zator

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here