-0.3 C
Zator
środa, 29 marca 2023
- REKLAMA -

Dzień Dziecka ze Strażakami z OSP Zator.

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

„Każde dziecko z niecierpliwością czeka na ten wyjątkowy dzień – dziś Dzień Dziecka! Świętowania nie mogło zabraknąć w szeregach naszych dzielnych, małych „Iskierek”.

Warto nadmienić, że przy Ochotniczej Straży Pożarnej działa Dziecięca Drużyna Pożarnicza. Liczy sobie ona niespełna czterdzieści odważnych, małych druhów z czego jesteśmy bardzo, bardzo dumni.
Druhowie Ochotniczej Straży pożarnej, życzą wszystkim dzieciom, nie tylko Iskierkom dużo zdrówka i dużo, dużo uśmiechu, dziecięcej spontaniczności oraz radości z bycia dzieckiem.
Cudownie jest móc sprawiać uśmiech na twarzach innych, zwłaszcza tych najmniejszych. Dlatego też z okazji Dnia Dziecka, wręczyliśmy naszym małym strażakom smakowite paczuszki, aby wspomnianych uśmiechów (nawet tych umizianych czekoladą) było jeszcze więcej.
W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować za okazane serce i wsparcie wszystkim sponsorom i darczyńcom. To właśnie dzięki Wam, szanowni Państwo, mogliśmy sprawić choć trochę radości dzieciom, które tak ochoczo uczestniczą w życiu naszej jednostki.
Podziękowania kierujemy:
McDonald’s Zator
• Sahara- Sławomir Folga Marek Księżopolski Spółka Jawna
• FHU Tolkas Trans – Teofil Polanek
• Painball Zator – Krzysztof Piela
• Lajkonik Snack Sp. Z o.o. w Skawinie
• Zatorskie Towarzystwo Wędkarskie
INFO: OSP Zator
- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie umiarkowane
-0.3 ° C
0.7 °
-2.3 °
45 %
2.9kmh
80 %
śr.
8 °
czw.
12 °
pt.
13 °
sob.
11 °
niedz.
8 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -