Klasa 8b z ZSO w Zatorze postanowiła nie dać o sobie zapomnieć!
Samorząd klasowy w porozumieniu z wychowawcą i dyrektorem zdecydowała, że posadzi drzewko, aby zostawić „coś” po sobie w szkole do której uczęszczali przez 8 lat.
Jak zdecydowali tak też zrobili. Dzień przed zakończeniem roku szkolnego klasa 8b wraz z panią dyrektor posadziła pięknego klona, a całość „przyozdobiła” tabliczką z nazwą klasy oraz rokiem ukończenia szkoły. Mamy cichą nadzieję, że tegoroczni absolwenci zapoczątkowali nową tradycję.
Info: Życie Zatora





![Słowacki piknik w Zatorze. [FOTORELACJA] piknik-slowacki-zator](https://zator24.pl/wp-content/uploads/2021/07/piknik-slowackie-zator-2021-011-100x70.jpg)
