14.4 C
Zator
sobota, 25 maja 2024
- REKLAMA -

X Przegląd Przedstawień Jasełkowych

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Koniec stycznia nie zwiastuje co prawda ferii dla naszego regionu, jednak zdolne dusze z Gminy Zator powinny znaleźć odrobinę czasu na przygotowanie programu jasełek do X Przeglądu Przedstawień Jasełkowych. Dlaczego? Może ponieważ taka okazja trafia się tylko raz do roku? Na dodatek jest świetną szansą na rozwój aktorskich zdolności najmłodszych?

Warunkiem uczestnictwa jest oddanie w terminie do 16 stycznia 2015 r. karty uczestnictwa. Zgłoszenia przyjmowane są osobiście w sekretariacie Regionalnego Ośrodka Kultury w Zatorze lub pod adresem e-mail: sekretariat@rokzator.pl. Przegląd odbędzie się w dniach 24-25 stycznia 2015 r. w sali koncertowej.

Osoby zainteresowane zgłaszają się indywidualnie, natomiast jury po zapoznaniu z wiekiem poszczególnych uczestników, podzieli ich na większe grupy. Każdy zespół będzie miał do dyspozycji łącznie 45 minut – 10 min na przygotowanie dekoracji i 35 min na występ właściwy. Dozwolone są zarówno jasełka w formie tradycyjnej, jak i bardziej luźne interpretacje.

Uczestnictwo w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

przegląd przedstawień jasełkowych w zatorze

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie umiarkowane
14.4 ° C
15.7 °
13.9 °
89 %
1.4kmh
72 %
sob.
23 °
niedz.
25 °
pon.
24 °
wt.
22 °
śr.
14 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -