7.7 C
Zator
czwartek, 2 grudnia 2021
- REKLAMA -

Wulgarny oświęcimianin z amfetaminą i marihuaną

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

W dniu 16 stycznia 2015 r. w policjanci zatrzymali 33 – letniego mieszkańca Oświęcimia podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę przez naganne zachowanie w miejscu publicznym.

Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie na Osiedlu Chemików gdzie jeden z patroli pieszych zauważył mężczyznę, który idąc chodnikiem podczas rozmowy przez telefon komórkowy głośno używał wulgaryzmów nie zważając na osoby postronne. W związku z tym policjanci podeszli do mężczyzny i poinformowali go o popełnionym wykroczeniu.

Podczas legitymowania zauważyli, że mężczyzna dyskretnie odrzucił od siebie dwa zawiniątka. W jednym z nich funkcjonariusze ujawnili białą sproszkowaną substancję, a w drugim susz roślinny. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji gdzie przeprowadzone zostało badanie zabezpieczonych środków. Testery potwierdziły przypuszczenie policjantów i wykazały, że biała substancja to amfetamina, natomiast susz roślinny to marihuana. Z zabezpieczonych środków można było sporządzić kilkanaście porcji narkotyku.

Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat, natomiast za używanie słów nieprzyzwoitych w miejscu publicznym kara grzywny.

KPP Oświęcim

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
zachmurzenie duże
7.7 ° C
9.5 °
4.9 °
73 %
6.3kmh
99 %
czw.
8 °
pt.
2 °
sob.
2 °
niedz.
1 °
pon.
1 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -