3.5 C
Zator
niedziela, 4 grudnia 2022
- REKLAMA -

Wulgarny oświęcimianin z amfetaminą i marihuaną

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

W dniu 16 stycznia 2015 r. w policjanci zatrzymali 33 – letniego mieszkańca Oświęcimia podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę przez naganne zachowanie w miejscu publicznym.

Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie na Osiedlu Chemików gdzie jeden z patroli pieszych zauważył mężczyznę, który idąc chodnikiem podczas rozmowy przez telefon komórkowy głośno używał wulgaryzmów nie zważając na osoby postronne. W związku z tym policjanci podeszli do mężczyzny i poinformowali go o popełnionym wykroczeniu.

Podczas legitymowania zauważyli, że mężczyzna dyskretnie odrzucił od siebie dwa zawiniątka. W jednym z nich funkcjonariusze ujawnili białą sproszkowaną substancję, a w drugim susz roślinny. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji gdzie przeprowadzone zostało badanie zabezpieczonych środków. Testery potwierdziły przypuszczenie policjantów i wykazały, że biała substancja to amfetamina, natomiast susz roślinny to marihuana. Z zabezpieczonych środków można było sporządzić kilkanaście porcji narkotyku.

Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat, natomiast za używanie słów nieprzyzwoitych w miejscu publicznym kara grzywny.

KPP Oświęcim

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie małe
3.5 ° C
6.3 °
1.1 °
87 %
1.9kmh
48 %
niedz.
3 °
pon.
8 °
wt.
5 °
śr.
4 °
czw.
3 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -