11.5 C
Zator
poniedziałek, 5 czerwca 2023
- REKLAMA -

W weekend utrudnienia w ruchu drogowym w związku z wyścigiem kolarskim

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

W związku z organizacją Mistrzostw Polski Masters „Osiek 2020” w kolarstwie szosowym oraz wyścigiem amatorów o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie, w dniu 5 września br. (sobota) w godzinach od 09.00 do   15.00 oraz w dniu 6 września br. (niedziela) w godzinach od 09.00 do 13.00, będą występowały utrudnienia na wyznaczonych ulicach w Osieku Głębowicach, Witkowicach i Malcu oraz w Gierałtowiczkach i Nidku (w pow. wadowickim).

Szczegółowy przebieg trasy wyścigu:

Start w Resort Molo w Osieku, dalej wyścig jedzie w prawo w ul. Główną, a po skręcie w prawo w ul. Kościelną zawodnicy wjeżdżają na Rundę, jadą prosto po kostce do góry, gdzie ok. 30 metrów przed skrzyżowaniem z ul. Starowiejską zlokalizowana będzie Meta wyścigu, na skrzyżowaniu zawodnicy skręcają w prawo w ul. Starowiejską i jadą nią prosto, aż do skrętu w lewo w ul. Grunwaldzką. Jadąc tą ulicą dojeżdżają do Granicy Głębowskiej ul. Świerkowa, gdzie po skręcie w prawo w ul. Oświęcimską wyjeżdżają na drogę powiatową i dojeżdżają do Głębowic, gdzie skręcają w lewo w ul. Zamkową, a następnie w ul. Leśną w kierunku Gierałtowic ul. Słoneczna, z której skręcają w prawo w ul. Brzosy na drogę powiatową, jadąc dalej prosto dojeżdżają do ul. Wadowickiej na ternie powiatu oświęcimskiego, a następnie skręcają w lewo w ul. Andrychowską w kierunku miejscowości Nidek, gdzie zjeżdżają z drogi powiatowej w ul. Lipową, z której po skręcie w prawo w ul. Św. Jana Pawła II ponownie wyjeżdżają na drogę powiatową i po dojechaniu do Witkowic skręcają w ul. Beskidzką w kierunku Malca. Po dojechaniu do zakładu Aksam skręcają w prawo w kierunku Osieka i zaraz za zakładem w lewo w ul. Włosieńską, jadąc prosto dojeżdżają do skrzyżowania ze znakiem STOP i skręcają w prawo, aby za kilkaset metrów skręcić ponownie w prawo w ul. Spacerową. Spacerową cały czas prosto, aż do skrzyżowania z ul. Karolina, na którym wyścig jedzie w lewo do centrum Osieka, a następnie po dojechaniu do Ronda przy Urzędzie Gminy skręca w prawo w ul. Główną, a następnie w lewo w ul. Kościelną na ostatnią prostą do Mety.

Wyznaczona trasa wyścigu zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu kołowego, w związku z tym apelujemy do mieszkańców o zaplanowanie wyjazdów w innych godzinach lub przejazd ulicami, które nie stanowią trasy wyścigu i nie przecinają trasy wyścigu.

Apelujemy również do wszystkich osób o wyrozumiałość i podporządkowanie się poleceniom policjantów oraz strażaków biorących udział w zabezpieczeniu trasy wyścigu.

Info: KPP Oświęcim

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie umiarkowane
11.5 ° C
13.5 °
10 °
84 %
2.5kmh
65 %
pon.
21 °
wt.
15 °
śr.
19 °
czw.
22 °
pt.
17 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -