16.2 C
Zator
sobota, 25 maja 2024
- REKLAMA -

Sukces wspólnej inicjatywy ZSP Graboszyce i UKS SOKÓŁ w Zatorze

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

To był zdecydowanie strzał w dziesiątkę i pomysł na medal! Od listopada ubiegłego roku, nieprzerwanie trwają zajęcia sportowe pt: „Trenuj z Gabrielą Wojtyłą”. Organizowane przez UKS Sokół i prowadzone przez wielokrotną medalistkę Mistrzostw Polski treningi, przyciągają do sali sportowej w Graboszycach coraz liczniejszą grupę młodych, przyszłych sportowców. Jesteśmy mile zaskoczeni frekwencją, zaangażowaniem i systematycznością uczniów ZSP Graboszyce.

Zajęcia przygotowują do wszystkich sportów dostępnych dla dzieci i młodzieży w Gminie Zator. Nie są ukierunkowane na żaden szczególny sport, czy jego dyscyplinę lub konkurencję. Przygotowujemy zarówno do piłki siatkowej jak i piłki nożnej, ręcznej czy lekkoatletyki. Wiosną zapewne dołączą zajęcia na świeżym powietrzu. Wówczas, planowane są treningi kolarskie, marszobiegi w terenie i zajęcia na pumptracku. W planach również udział w zawodach sportowych.
Już teraz widzimy efekty kilkumiesięcznej pracy. Uczestnicy znacząco rozwijają swoje możliwości, kształtują szereg cech motorycznych, a co za tym idzie, poprawiają również swoje wyniki sportowe.
„Personal Best” w większości przypadków poprawiany jest z miesiąca na miesiąc.
Już teraz możemy się pochwalić tym, że kilkoro z szkolonej grupy dzieci, rozpoczęło również zajęcia w regularnych zajęciach organizowanych przez UKS SOKÓŁ przystępując do sekcji siatkarskiej i kolarskiej.

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
16.2 ° C
19.1 °
14.5 °
90 %
2.7kmh
96 %
sob.
15 °
niedz.
24 °
pon.
25 °
wt.
24 °
śr.
19 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -