Śmiertelny wypadek Wilamowice 1 sierpnia 2014
Śmiertelny wypadek Wilamowice 1 sierpnia 2014 fot. KPP Oświęcim
- Reklama - strony internetowe dla noclegów

Tygodniowe poszukiwania sprawcy śmiertelnego wypadku w Wilamowicach z 1-go sierpnia 2014 wydają się być zakończone. Bielscy policjanci ujęli bowiem 20-letniego mieszkańca Śląska podejrzewanego o spowodowanie wypadku, w którym zginęła 18-letnia kobieta oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia.

Według zeznań świadków, winowajcą wypadku z 1-go sierpnia był kierowca stuningowanego ciemnego auta z przyciemnianymi szybami. Policjanci posługując się tymi poszlakami sprawdzili monitoring na trasie przejazdu obu pojazdów uczestniczących w wypadku, a także zaangażowali w pomoc media. Regularnie do komendy napływały nowe informacje i sygnały, które były przez funkcjonariuszy dokładnie sprawdzane.

Dzięki sprawnemu śledztwu po niespełna tygodniu udało się namierzyć 20-letniego kierowcę volkswagena golfa, którego podejrzewa się o spowodowanie śmiertelnego wypadku w Wilamowicach. Samochód był na śląskich numerach rejestracyjnych.

Dzisiaj nad ranem mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do prokuratury, która postawiła mu zarzuty. Podejrzany przyznał się do przestępstwa, za które grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

- Reklama - apartament zator Kotły Płonka Osiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here