9.6 C
Zator
sobota, 18 maja 2024
- REKLAMA -

Siedmiu poszukiwanych w powiecie trafiło za kratki

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Policjanci realizują wiele czynności zmierzających do zatrzymania poszukiwanych, którzy na różne sposoby próbują uniknąć kary za popełnione czyny. Często poszukiwani zostają zatrzymani przez dzielnicowych podczas obchodu rejonu służbowego lub podczas policyjnych interwencji. W ten sposób za kratki trafiło siedmioro poszukiwanych.

W środę (04.01.2022) o godzinie 9 dzielnicowi z Komisariatu Policji w Zatorze, podczas obchodu rejonu służbowego na terenie jednej z posesji w Trzebieńczycach zauważyli poszukiwanego 62 – letniego mieszkańca gminy Zator. Mężczyzna był poszukiwany od roku  przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia kary trzech miesięcy pozbawienia wolności za niestosowanie się do zakazów orzeczonych za przestępstwo drogowe.

Pół godziny później dzielnicowi z oświęcimskiej komendy w jednym z mieszkań na osiedlu Chemików zatrzymali 33 – letniego mieszkańca Oświęcimia, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo znęcania nad rodziną.

Tuż po godzinie 14 na terenie Grodziska w jednym z domów jednorodzinnych dzielnicowi zatrzymali 27 – letnią mieszkankę gminy Zator. Kobieta od kilku miesięcy była poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Chrzanowie do odbycia kary 99 dni pozbawienia wolności za przestępstwo narkotykowe.

Przed godziną 19 policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komisariatu Policji w Kętach zostali wezwani do jednego z mieszkań na osiedlu Nad Sołą w Kętach, gdzie doszło do awantury domowej. Podczas legitymowania okazało się, że sprawcą awantury jest 40 – letni mieszkaniec Kęt, poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia zastępczej kary aresztu w wymiarze 15 dni za wykroczenia porządkowe.

Po godzinie 19 dzielnicowi z oświęcimskiej komendy Policji w jednym z mieszkań na osiedlu Chemików zatrzymali 27 – letniego mieszkańca Oświęcimia poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia trzech miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa kryminalne.

O godzinie 20 w miejscowości Łazy w gminie Oświęcim w jednym z domów jednorodzinnych policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali poszukiwanego 50 – letniego mieszkańca gminy Oświęcim. Mężczyzna od kilku dni był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia kary 75 dni pozbawienia wolności za niealimentację.

W czwartek (05.01.2023) po południu podczas interwencji w jednym z mieszkań na osiedlu Błonie w Oświęcimiu dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego 48 – letniego mieszkańca Chełmka. Mężczyzna od kilku dni był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia kary 18 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo drogowe.

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.

Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości, o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość.

Info: KPP Oświęcim

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
9.6 ° C
11.3 °
8.9 °
87 %
1.3kmh
100 %
sob.
21 °
niedz.
23 °
pon.
24 °
wt.
26 °
śr.
22 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -