13.6 C
Zator
niedziela, 26 września 2021
- REKLAMA -

strony www dla noclegów

Puściły im nerwy. Postanowił rozwiązać sprawę kopniakiem…

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Bez wątpienia winnym całego nieporozumienia jest kierujący pojazdem marki Fiat, który w pewnym momencie jazdy postanowił skręcić w boczną uliczkę, jednak w żaden sposób tego nie zasygnalizował. Jadąca za nim kobieta ledwo uniknęła zderzenia poprzez gwałtowne hamowanie. Postanowiła tak łatwo nie odpuścić – ruszyła w „pościg” za niczego nieświadomym mieszkańcem Babic.

Kiedy mężczyzna zatrzymał się i wysiadł z pojazdu, od razu spotkał się z uwagami dotyczącymi jego jazdy ze strony zdenerwowanej kobiety. Wybuchła kłótnia, a argumenty rozmówczyni widocznie nie spodobały się kierowcy Fiata, ponieważ w pewnym momencie po prostu kopnął w karoserię jej auta. Powstało wyraźne wgniecenie, więc nie obyło się bez powiadomienia komendy Policji w Oświęcimiu.

Policjanci przybyli na miejsce około godz. 16:30, gdzie czekali na nich mieszkaniec Babic wraz z mieszkanką Bierunia. Po ustaleniu przebiegu wydarzeń wszczęto postępowanie w związku z uszkodzeniem mienia. Sprawca za swoje kopnięcie może trafić do więzienia na okres od 3 miesięcy do 5 lat.

- REKLAMA -

Popularne

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
bezchmurnie
13.6 ° C
15.9 °
10.1 °
87 %
1kmh
0 %
niedz.
22 °
pon.
20 °
wtorek
16 °
śr.
15 °
czw
13 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -