- Reklama - strony internetowe dla noclegów

Bez wątpienia winnym całego nieporozumienia jest kierujący pojazdem marki Fiat, który w pewnym momencie jazdy postanowił skręcić w boczną uliczkę, jednak w żaden sposób tego nie zasygnalizował. Jadąca za nim kobieta ledwo uniknęła zderzenia poprzez gwałtowne hamowanie. Postanowiła tak łatwo nie odpuścić – ruszyła w „pościg” za niczego nieświadomym mieszkańcem Babic.

Kiedy mężczyzna zatrzymał się i wysiadł z pojazdu, od razu spotkał się z uwagami dotyczącymi jego jazdy ze strony zdenerwowanej kobiety. Wybuchła kłótnia, a argumenty rozmówczyni widocznie nie spodobały się kierowcy Fiata, ponieważ w pewnym momencie po prostu kopnął w karoserię jej auta. Powstało wyraźne wgniecenie, więc nie obyło się bez powiadomienia komendy Policji w Oświęcimiu.

Policjanci przybyli na miejsce około godz. 16:30, gdzie czekali na nich mieszkaniec Babic wraz z mieszkanką Bierunia. Po ustaleniu przebiegu wydarzeń wszczęto postępowanie w związku z uszkodzeniem mienia. Sprawca za swoje kopnięcie może trafić do więzienia na okres od 3 miesięcy do 5 lat.

- Reklama - apartament zator Kotły Płonka Osiek

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here