7.7 C
Zator
czwartek, 2 grudnia 2021
- REKLAMA -

Przesadzili z prędkością – aż trzej kierowcy stracili prawo jazdy.

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali prawa jazdy trzem kierowcom, którzy przekroczyli dozwoloną przepisami prędkość o ponad 50km/h.

W piątek (15.10.2021) po południu policjanci pilnowali bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie gminy Osiek. O godzinie 16.30 na ulicy Głównej do kontroli drogowej zatrzymali kierowcę, który samochodem marki Audi jechał z prędkością 101km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h. Jak się okazało za kierownicą auta siedział 27  – letni mieszkaniec Osieka.

O godzinie 19 w Nowej Wsi na ulicy Oświęcimskiej policjanci zmierzyli prędkość kierowcy jadącego samochodem marki Audi. Miernik prędkości wskazał, 107km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h. Policjanci włączając sygnały uprzywilejowania przerwali tę szybką jazdę. Podczas kontroli drogowej okazało się, że za kierownicą siedzi 21 – letni mieszkaniec Bielska-Białej.

Wczoraj tuż po godzinie 17 na trzy miesiące z prawem jazdy pożegnał się 32 – letni mieszkaniec Bielska – Białej. Mężczyzna kierując samochodem marki Renault w Polance Wielkiej na ulicy Długiej jechał z prędkością 101 km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h.

Za przekroczenie prędkości na kierujących zostały nałożone mandaty i punkty karne, zostały im również zatrzymane prawa jazdy, które będą mogli odzyskać za trzy miesiące.

Apelujemy do kierowców o rozsądek za kierownicą i przestrzeganie przepisów drogowych. – podaje KPP Oświęcim. 
- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
zachmurzenie duże
7.7 ° C
9.5 °
4.9 °
73 %
6.3kmh
99 %
czw.
8 °
pt.
2 °
sob.
2 °
niedz.
1 °
pon.
1 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -