8.6 C
Zator
piątek, 30 października 2020
- REKLAMA -

Przemoc w żłobku

Musisz przeczytać

#ZATOR Budynek Urzędu Miejskiego od dziś zamknięty dla klientów

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, w trosce o zdrowie Państwa oraz pracowników informujemy, że od 26 października 2020 r. do odwołania zawieszeniu ulega bezpośrednia...

#PRZECISZÓW Dwa drzewa stanęły na drodze pijanej sprawczyni kolizji

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali 31 – letnią mieszkankę gminy Zator, podejrzaną o spowodowanie kolizji w stanie nietrzeźwości. Kobieta wsiadła za kierownicę...

#ZATOR Poszukiwany listem gończym alimenciarz wpadł z amfetaminą

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali 39 – latka poszukiwanego listem gończym za przestępstwo niealimentacji. Mężczyzna, który od dłuższego czasu ukrywał się przed...

Ul. Biała będzie nieprzejezdna na odcinku Zator – Piotrowice

Urząd Miejski w Zatorze informuje, że zgodnie z informacjami przekazanymi przez Urząd Gminy Przeciszów, ze względu na roboty drogowe w Piotrowicach, w dniach 2-3 listopada...
- REKLAMA -

Managerem placówki jest matka, która wspólnie z jedną z córek zajmowały się dziećmi, druga córka natomiast była założycielką tego miejsca.

Zatrudnione były również inne opiekunki, które zrezygnowały z pracy i zdecydowała się ujawnić przerażające fakty dotyczące żłobka Fair Play przy ul. Szpitalnej w Oświęcimiu.

Z filmików oraz relacji rodziców i opiekunek wynika, że wobec dzieci stosowano przemoc. Były szarpane, karmione na siłę, w ich kierunku padały krzyki i wulgaryzmy!

Opiekunki w rażący sposób naginały obowiązki, które do nich należały.

Na filmie, którego przedstawiamy kadr wyraźnie widać jak jedna z opiekunek gwałtownie zrywa się z miejsca, po czym niosąc dziecko za jedną rękę przenosi w kąt gdzie następnie gasi światło.

 

 

 

 

 

 

 

 

Przemoc stosowana wobec osób trzecich jest nie do przyjęcia, zwłaszcza jeśli chodzi o istoty, które nie potrafią się jeszcze bronić..

Jak to możliwe, że placówka dopuściła się takich incydentów, a osoby odpowiedzialne za to miejsce jak twierdzą „o niczym nie miały pojęcia” ?

Sprawa trafiła już na policję, która ustali dokładne okoliczności sytuacji.

- REKLAMA -
strony www dla noclegów

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
zamglenie
8.6 ° C
9.4 °
8 °
100 %
1kmh
75 %
pt
10 °
sob
12 °
nie
13 °
pon
13 °
wt
15 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -