19.7 C
Zator
czwartek, 2 lipca 2020
- REKLAMA -

Przemoc w żłobku

Musisz przeczytać

Już dziś otwarty jest nowy ośrodek wypoczynkowy w Zatorze

W malowniczej miejscowości Zator powstał nowoczesny ośrodek wypoczynkowy Forest Camp. Właściciele ośrodka dołożyli wszelkich starań, aby zapewnić przyjezdnym gościom jak najlepszy wypoczynek. W tym...

#ZATOR Powalone drzewo, którego sprawcą był… Bóbr!

Dziś (1 lipca) w godzinach porannych druhowie z OSP Zator zostali zadysponowani do powalonego drzewa w Rudzach na ul. Dworskiej. Po dojeździe na miejsce...

Zbigniew Biernat został komisarzem Czernichowa

Zbigniew Biernat, były burmistrz Zatora oraz były poseł z okręgu chrzanowskiego został komisarzem w gminie Czernichów po śmierci wójta Szymona Łytka. W gminie nie...

Nowe numery telefonów do jednostek Policji

Od czwartku 2 lipca 2020 będą funkcjonować nowe numery telefonów do komend Policji na terenie całej Polski. Poniżej prezentujemy nowe numery telefonów do jednostek...
- REKLAMA -

Managerem placówki jest matka, która wspólnie z jedną z córek zajmowały się dziećmi, druga córka natomiast była założycielką tego miejsca.

Zatrudnione były również inne opiekunki, które zrezygnowały z pracy i zdecydowała się ujawnić przerażające fakty dotyczące żłobka Fair Play przy ul. Szpitalnej w Oświęcimiu.

Z filmików oraz relacji rodziców i opiekunek wynika, że wobec dzieci stosowano przemoc. Były szarpane, karmione na siłę, w ich kierunku padały krzyki i wulgaryzmy!

Opiekunki w rażący sposób naginały obowiązki, które do nich należały.

Na filmie, którego przedstawiamy kadr wyraźnie widać jak jedna z opiekunek gwałtownie zrywa się z miejsca, po czym niosąc dziecko za jedną rękę przenosi w kąt gdzie następnie gasi światło.

 

 

 

 

 

 

 

 

Przemoc stosowana wobec osób trzecich jest nie do przyjęcia, zwłaszcza jeśli chodzi o istoty, które nie potrafią się jeszcze bronić..

Jak to możliwe, że placówka dopuściła się takich incydentów, a osoby odpowiedzialne za to miejsce jak twierdzą „o niczym nie miały pojęcia” ?

Sprawa trafiła już na policję, która ustali dokładne okoliczności sytuacji.

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
słabe, przelotne opady deszczu
19.7 ° C
20.6 °
19 °
88 %
2.6kmh
75 %
czw
28 °
pt
23 °
sob
24 °
nie
26 °
pon
28 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -