4.1 C
Zator
poniedziałek, 24 lutego 2020
- REKLAMA -

Przedpremierowy pokaz nowego Roller Coastera F1 w Energylandii

Musisz przeczytać

#ZATOR Niebezpieczeństwa na DW 781

Całkiem niedawno, po paromiesięcznym gruntownym remoncie, oddano do użytku Drogę Wojewódzką 781 w kierunku Andrychowa, a już mieszkańcy zgłaszają występujące tam niebezpieczeństwa. Na remont ulicy...

Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu poszukuje zaginionego

AKTUALIZACJA! Zaginiony odnaleziony cały i zdrowy! https://zator24.pl/fakty-i-wydarzenia/zaginiony-mikolaj-michalowski-odnaleziony?fbclid=IwAR0BsiR1KicJ7DDacLZ3cMTKuS0YQamqKrjZ_FZSsIXuh6JXnyXRfw-6p_Y Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu poszukuje zaginionego: Mikołaj Michałowski 42 lata - zaginiony mieszkaniec Osieka. Policjanci ustalili, że rodzina widziała...

#SPYTKOWICE Mobilne kamery przynoszą efekty – VIDEO

W Spytkowicach wójt kupił mobilną kamerę, dzięki której udało się już nagrać, złapać i pociągnąć do odpowiedzialności kilka osób, które wyrzuciły śmieci w miejscach...

Dom, który produkuje więcej energii niż zużywa

"Czy dom, który użytkujemy niemalże za darmo, który praktycznie produkuje więcej energii niż zużywa to tylko piękny sen?" Dom, który nie zanieczyszcza środowiska, a wręcz...

Dnia 23 czerwca 2016 roku o godzinie 12:00 odbyła się konferencja prasowa oraz przedpremierowy pokaz nowego Roller Coastera F1 w Energylandii. Dla zwiedzających atrakcja będzie dostępna od soboty 25 czerwca.

Już przy wejściu można było poczuć atmosferę toru formuły 1, którą kreowały dekoracje oraz hosstesy z flagami. Konferencja poświęcona była przede wszystkim premierze Roller Coastera F1, a także mającej się otworzyć w najbliższym czasie strefie wodnej, Water Park.

Roller Coaster F1 jest innowacyjną kolejką górską w skali europejskiej, która posiada zaawansowany system wyrzutu magnetycznego, stąd wzięła się nazwa „launched coaster”. Wyrzut ten pozwala na osiągnięcie maksymalnej prędkości 80 km/h w zaledwie  2-3 sekundy.  Przeciążenia uzyskiwane przez inwersje oraz dużą prędkość osiągają od -1 do 4G.

Water Park to doskonałe miejsce relaksu dla dzieci i dorosłych. Właśnie tutaj będzie można się opalać, kąpać, a także napić orzeźwiającego napoju w Tropical Barze.

Po konferencji odbyło się symboliczne przecięcie wstęgi, a następnie przyszedł czas na przedpremierowy przejazd nowym Roller Coasterem F1. Po pierwszym przejeździe każdy miał ochotę na więcej. Przejazd dostarcza mnóstwo pozytywnych wrażeń i emocji, które na długo pozostaną w Waszej pamięci.

LINKI:
Reklama telewizyjna Roller Coastera F1

Strona wydarzenia na facebooka

Energylandia WATER PARK

Oficjalna strona internetowa

 

- REKLAMA -

Popularne

1 KOMENTARZ

  1. Świetna zabawa dla całej rodziny,dla tych którzy szukają wrażeń polecam przejazd nowo otwartym Roller Coasterem,jest to coś niezapomnianego przy czym inne atrakcje po prostu wymiękają:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
lekkie zachmurzenie
4.1 ° C
5.6 °
1.7 °
74 %
1kmh
20 %
pon
4 °
wt
8 °
śr
7 °
czw
2 °
pt
3 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -