Dnia 23 czerwca 2016 roku o godzinie 12:00 odbyła się konferencja prasowa oraz przedpremierowy pokaz nowego Roller Coastera F1 w Energylandii. Dla zwiedzających atrakcja będzie dostępna od soboty 25 czerwca.

Już przy wejściu można było poczuć atmosferę toru formuły 1, którą kreowały dekoracje oraz hosstesy z flagami. Konferencja poświęcona była przede wszystkim premierze Roller Coastera F1, a także mającej się otworzyć w najbliższym czasie strefie wodnej, Water Park.

Roller Coaster F1 jest innowacyjną kolejką górską w skali europejskiej, która posiada zaawansowany system wyrzutu magnetycznego, stąd wzięła się nazwa „launched coaster”. Wyrzut ten pozwala na osiągnięcie maksymalnej prędkości 80 km/h w zaledwie  2-3 sekundy.  Przeciążenia uzyskiwane przez inwersje oraz dużą prędkość osiągają od -1 do 4G.

Water Park to doskonałe miejsce relaksu dla dzieci i dorosłych. Właśnie tutaj będzie można się opalać, kąpać, a także napić orzeźwiającego napoju w Tropical Barze.

Po konferencji odbyło się symboliczne przecięcie wstęgi, a następnie przyszedł czas na przedpremierowy przejazd nowym Roller Coasterem F1. Po pierwszym przejeździe każdy miał ochotę na więcej. Przejazd dostarcza mnóstwo pozytywnych wrażeń i emocji, które na długo pozostaną w Waszej pamięci.

LINKI:
Reklama telewizyjna Roller Coastera F1

Strona wydarzenia na facebooka

Energylandia WATER PARK

Oficjalna strona internetowa

 

- Reklama - strony internetowe oświęcim apartament zator Kotły Płonka Osiek

1 KOMENTARZ

  1. Świetna zabawa dla całej rodziny,dla tych którzy szukają wrażeń polecam przejazd nowo otwartym Roller Coasterem,jest to coś niezapomnianego przy czym inne atrakcje po prostu wymiękają:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here