26.8 C
Zator
środa, 17 lipca 2024
- REKLAMA -

Powiat oświęcimski. Czterech poszukiwanych zatrzymanych. Jeden na Policję zgłosił się sam.

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Policjanci w ciągu jednego dnia (24.05.2023) z „listy” poszukiwanych na terenie powiatu oświęcimskiego, skreślili pięciu mężczyzn. Czterech funkcjonariusze zatrzymali w wyniku ustalenia miejsc, w których poszukiwaniu ukrywali się. Natomiast jeden poszukiwany na Policję zgłosił się sam. Za kratki nie trafi, ponieważ uregulował grzywnę za niezapłacenie której był ścigany.

Tuż po godzinie 11 w jednym z oświęcimskich mieszkań policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 21 – letniego mieszkańca Oświęcimia poszukiwanego trzema listami gończymi przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu za przestępstwo narkotykowe, rozbój oraz wykroczenie porządkowe. Zatrzymany za kratkami spędzi siedem miesięcy.

Po południu policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego z zatorskiego komisariatu Policji na terenie jednej z posesji w gminie Zator  zatrzymali 36 – letniego mieszkańca gminy. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia kary w wymiarze trzech miesięcy za przestępstwa seksualne.

Tuż po godzinie 19 na terenie Poręby Wielkiej policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 51 – letniego mieszkańca gminy. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia kary w wymiarze dziewięciu miesięcy za znęcanie.

O godzinie 20.40 policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zostali wezwani do awantury domowej, do której doszło na terenie jednej z posesji w Malcu. W trakcie czynności funkcjonariusze ustalili, że sprawcą awantury jest nietrzeźwy 43 –  letni mieszkaniec gminy. Mężczyzna został zatrzymany, ponieważ był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia kary aresztu w wymiarze 10 dni za wykroczenie drogowe.

Z kolei do Komisariatu Policji w Zatorze po godzinie 22 zgłosił się 28 – letni mieszkaniec gminy Zator. Mężczyzna wiedział, że jest osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Wadowicach  do odbycia 10 dni zastępczej kary aresztu za wykroczenia porządkowe, za które nie zapłacił kary grzywny. Mężczyzna skorzystał z możliwości uwolnienia się od kary aresztu poprzez zapłacenie zaległej grzywny w kwocie 300 zł. Poświadczył to, okazując przelew bankowy.

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję. Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112.

Zapewniamy anonimowość.

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie małe
26.8 ° C
29.3 °
25.6 °
54 %
1.6kmh
50 %
śr.
30 °
czw.
26 °
pt.
27 °
sob.
26 °
niedz.
29 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -