1.2 C
Zator
środa, 30 listopada 2022
- REKLAMA -

#PODOLSZE Ruszył remont drogi wojewódzkiej 781

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Wielkie wyrazy uznania i podziękowania dla Zarządu Województwa Małopolskiego oraz Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie, za decyzję o remoncie nawierzchni kolejnego odcinka drogi wojewódzkiej nr DW 781 – ul. Zatorskiej w Podolszu.

Firma pn. Colas Polska sp. z o.o. do dnia 10 grudnia br. ma wyremontować nawierzchnię tej ulicy na odcinku 570 mb, począwszy od skrzyżowania z ul. Starowiejską w kierunku Domu Ludowego. Tempo prac jest bardzo dobre, a wykonawca zadeklarował wcześniejsze zakończenie robót, o ile pozwolą na to warunki pogodowe.

Przez cały okres realizacji robót będą występowały duże utrudnienia w ruchu. Podczas poruszania się po remontowanej drodze należy zachować szczególną ostrożność, a także  zwracać uwagę na istniejące oznakowanie pionowe i poziome oraz znaki i sygnały kierujących ruchem.

Gmina czyni starania o remont chodnika przy DW781 w okolicy Podjarek, oraz udrożnienie i odmulenie przydrożnych rowów. Te prace ze względu na ograniczone środki finansowe będą jednak prawdopodobnie realizowane dopiero w przyszłym roku.

Info: UM Zator

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
1.2 ° C
3 °
-1.4 °
75 %
4.1kmh
100 %
śr.
2 °
czw.
2 °
pt.
2 °
sob.
3 °
niedz.
4 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -