Najgłośniejsze wydarzenie w Zatorze!

W sezonie zimowym, kiedy Dinozatorland – Park Ruchomych Dinozaurów jest zamknięty, swoje podwoje otwiera Park Św. Mikołaja w Krainie Bajek. Ta magiczna kraina, którą oświetla 3 mln światełek, może poszczycić się takimi atrakcjami jak parada bajkowych postaci czy gigantyczna choinka ledowa o wysokości 10metrów. Zapraszamy już od 28 listopada 2015r.

W parku spotkać można przyjaciela św. Mikołaja – Dziadka Mroza, który wraz ze swoja wnuczka Śnieżynką odwiedzają Mikołaja corocznie, przybywając po najsmaczniejsze karpie, z których słynie miasteczko Zator.


Każdy gość ma też możliwość osobistego spotkania i rozmowy ze Świętym Mikołajem. W parku znajduje się także Kino 360 3D, w którym gość nie jest tylko biernym widzem, ale staje się żywym uczestnikiem świata prezentowanego w filmie. Jedyne takie kino w Polsce, gdzie ekrany otaczają widza z wszystkich stron.

W ramach seansu proponujemy Państwu „BEE MUSICAL czyli pszczółki rozrabiają” – to kino efektów, gra kolorów i dźwięku w trójwymiarze. Projekcji towarzyszą efekty specjalne, zapach miodu i kwiatów. Film przeznaczony jest dla starszych i młodszych – dziadków z wnukami i rodziców z dziećmi.

Zapraszamy także na lodowisko całoroczne połączone z wypożyczalnią, zaopatrzoną w 110 par łyżew we wszystkichrozmiarach.
UWAGA: Wypożyczalnia bezpłatna.

Syntetyczna tafla o powierzchni 200 metrów kwadratowych mieści jednorazowo około 30 osób. Specjalna nawierzchnia, z której wykonane jest lodowisko niewiele różni się od zwykłej ślizgawk i umożliwia korzystanie z niej o każdej porze roku.

mapka

Elfy św. Mikołaja zapraszają wszystkich do uczestnictwa w organizowanych przez nie warsztatach. W trakcie zajęć możecie nauczyć się przygotować skarpetę na prezenty.Po zakończeniu warsztatów każdy uczestnik otrzymuje „Certyfikat pomocnika Św. Mikołaja”.

Uwaga! Warsztaty przeznaczone są wyłącznie dla grup zorganizowanych i wymagają wcześniejszej rezerwacji.

Głowną atrakcją jest Bajkowa Parada, ulubione postaci bajkowe wędrują zaczarowaną ścieżką.
Można się do nich przytulić, podać im rękę lub zrobić sobie pamiątkowe zdjecie.
Codziennie o godzinie 13:30, w weekendy o godz. 16:00

Nowością tego roku jest Diabelski Młyn, zachęcamy wszystkich naszych gości do skorzystania z tej atrakcji na Parku Św.Mikołaja. Czeka Was całodzienna zabawa!

mikołaj10
parkmikolaja.pl

tel. Inf.: 667 979 220

info@zatorland.pl

tel.rezerwacje: 601 858 851

rezerwacje@zatorland.pl

- Reklama - apartament zator Kotły Płonka Osiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj