10 C
Zator
wtorek, 27 września 2022
- REKLAMA -

Otwarcie Bamboo Bay i Wonder Wheel w Energylandii! [ZDJĘCIA]

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

W dniu dzisiejszym (28.06.2022r.) nastąpiło uroczyste otwarcie nowej sterfy wodnej Bamboo Bay oraz koła młyńskiego Wonder Wheel.

Producentem niesamowitego Wonder Wheel jest holenderskie przedsiębiorstwo Dutch Wheel, lider w produkcji tego typu atrakcji, dzięki czemu mamy jest stworzone na najwyższym, światowym poziomie. Jedno z największych kół młyńskich w Polsce, mierzące 53 metry wysokości, zabrać może jednorazowo aż 240 pasażerów. Co najważniejsze, w upalne dni (i nie tylko) gondole są klimatyzowane. Dzięki zamkniętej formie, każda z nich może zabrać nawet najmłodszych Gości w niesamowitą podróż. Dzięki lokalizacji doskonale widać panoramę parku rozrywki.

4 część Water Parku

Bamboo Bay, o o nim mowa to miejsce, które wzbogaci Park Rozrywki Energylandia o kolejne 16 zjeżdżalni i blisko 1200 m2 powierzchni. A otwarcie Bamboo Bay miało miejsce w rozpoczynające się wakacje w tak upalne dni zabawa na tego typu atrakcjach wydaje się wręcz wskazana. Tutaj ślizgać będziemy się bez pontonów, lecz wyłącznie w strojach kąpielowych. Zakręcona RUBA, TIRIKI, PLUM czy OASIS to królowe tej strefy, a wszystkie zobaczycie w lustrzanym odbiciu.

Zobacz sam, jak wyglądało otwarcie kolejnych atrakcji w Energylandii.

 

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
bezchmurnie
10 ° C
12.1 °
8.3 °
89 %
1.7kmh
4 %
pon.
10 °
wt.
18 °
śr.
15 °
czw.
11 °
pt.
12 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -